Samsun
PROFESÖR DOKTOR FUAT GÜLDOĞUŞ

PROFESÖR DOKTOR FUAT GÜLDOĞUŞ

Profesör Doktor Fuat Güldoğuş Telefon Numarası ve Adresi. Muayenehanesi ve iş adresi. Samsun Profesör iletişim

Yetkili Kişi:

Adres:

PROFESÖR DOKTOR FUAT GÜLDOĞUŞ
ALGOLOJİ - AĞRI UZMANI

Gsm Numarası : 0552 250 94 11

Muayenehane:

Telefon numarası: 0362 435 94 11

Adres: Körfez Mahallesi Atatürk Bulvarı No.71/3
Atakum / SAMSUN

İş Adresi ve Telefon Numarası:

Telefon Numarası: 0362 312 19 19 Dahili: 2242,

Adres: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi
Algoloji Bilim Dalı Kurupelit/Atakum/SAMSUN

"Profesör Doktor Fuat Güldoğuş: Algoloji Uzmanı Samsun Atakum'da Hizmetinizde

Algoloji alanında uzmanlaşmış olan Profesör Doktor Fuat Güldoğuş, Samsun'un Atakum ilçesindeki muayenehanesinde sizlere kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır. Algı ve ağrı yönetimi konusundaki derin bilgisi ve deneyimiyle tanınan Dr. Güldoğuş, hastalarına etkin tedaviler sağlayarak yaşam kalitelerini artırmaya odaklanmaktadır.

Dr. Fuat Güldoğuş, alanındaki uzmanlığını yılların deneyimiyle birleştirerek her bir hasta için özelleştirilmiş tedavi yaklaşımları sunmaktadır. Algoloji, ağrının çeşitli nedenlerini inceleyen ve yönetimine odaklanan bir disiplindir. Dr. Güldoğuş, kronik ağrı, nöropatik ağrı, kanser ağrısı, bel ağrısı, migren gibi birçok ağrı türünde uzmanlık sağlamaktadır.

Muayenehanesi modern tıbbi donanımlarla donatılmış olup, hastalarına konforlu bir ortamda hizmet vermektedir. Dr. Güldoğuş, her hastasına ayrıntılı bir şekilde yaklaşarak semptomlarını ve yaşadığı ağrıyı anlamak için gerekli zamanı ayırmaktadır. Bu sayede, hastalarına en uygun tedavi planını oluşturarak ağrılarının kontrol altına alınmasına yardımcı olmaktadır.

Profesör Doktor Fuat Güldoğuş, hastalarına sadece etkin tedaviler sunmakla kalmayıp, aynı zamanda empati ve anlayışla yaklaşarak onları desteklemektedir. Hastalarının ihtiyaçlarına öncelik veren bir hekim olarak, sağlık sorunlarınıza çözüm bulmanız için size rehberlik etmektedir.

Samsun Atakum'da bulunan muayenehanesinde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyan Profesör Doktor Fuat Güldoğuş, sağlığınızı ön planda tutan bir hizmet sunmaktadır. Kendisine randevu almak veya daha fazla bilgi edinmek için iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz."

859