Samsun
Görele Et Döner Köfte Paça

Görele Et Döner Köfte Paça

Görele Et Döner Köfte Paça Sipariş Hattı, Telefon Numarası, Adresi ve Yol Tarifi

Yetkili Kişi:

Adres: Hürriyet Mahallesi, Talimhane Caddesi, Hakkıbey Sok.No:60 İLKADIM / SAMSUN

Görele Et Döner Köfte Paça

Denemeden Bilemezsin!..

Acıktıysan ara Gelsin : 0362 233 75 88

Alo Sipariş Hattı...

Hürriyet Mahallesi Hakkı Bey Sokak, No.60
İlkadım / SAMSUN

Faks Numarası :  0362 233 75 88

Görele Lezzet Durağı - Et Döner, Köfte ve Paça Ustalığı!

Görele'nin eşsiz lezzetleriyle tanışmaya hazır olun! Görele Lezzet Durağı, uzman şeflerin maharetli ellerinde hazırlanan enfes et döner, leziz köfteler ve leğen paça ile damaklarınızı şenlendiriyor. Denemeden bilemezsiniz, lezzetin bu muazzam yolculuğuna siz de katılın!

Geleneksel Tatlar, Modern Sunumlar! Görele'nin zengin mutfak kültüründen ilham alarak hazırladığımız yemeklerimizde geleneksel tatları modern sunumlarla birleştiriyoruz. Et dönerin eşsiz lezzeti, köftelerin lezzet patlaması ve paçanın doyumsuz aroması, Görele Lezzet Durağı'nda buluşuyor.

Sloganımız: "Denemeden Bilemezsin!" Lezzet yolculuğumuza ortak olun ve şehrin en güzel tatlarını keşfedin. Görele Lezzet Durağı olarak size bu muazzam deneyimi yaşatma sözü veriyoruz. Denemeden bilemezsiniz, bu lezzetleri tadmadan geçmeyin!

Paket Servis ile Lezzet Kapınıza Gelsin! Yoğun tempolu günlerde, lezzetin kapınıza gelmesini istiyorsanız Görele Lezzet Durağı olarak paket servisimize özel önem veriyoruz. Sıcacık yemeklerimiz, özenle paketlenmiş bir şekilde kapınıza kadar ulaşıyor. Rahatınız bizim için önemli!

Görele Lezzet Durağı Nerede? 

Yol tarifi al sekmesine basınız...

Sizleri Görele'nin Lezzet Dolu Dünyasına Davet Ediyoruz! Görele Lezzet Durağı, siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar. Deneyimli ve güleryüzlü ekibimizle birlikte, unutulmaz bir lezzet yolculuğu için sizi bekliyoruz. Görele'nin lezzet dolu dünyasına hoş geldiniz!


283