Samsun
ADİDAS PİAZZA SAMSUN

ADİDAS PİAZZA SAMSUN

Samsun Adidas Piazza Avm Alışverişveriş Merkezi'nde Zemin Katta Telefon Numarası ve İletişim Adresi Bilgileri

Yetkili Kişi: Samsun Adidas

Adres: Piazza AVM Yeni Mahalle Çarşamba Caddesi No.52 Piazza AVM Zemin Kat Canik / SAMSUN

SAMSUN PİAZZA AVM ADİDAS MAĞAZASI

Çalışma Saatlari Haftanın Her Günü
09:00 - 21:00

Telefon Numarası 1 : 0.362 290 31 80
Telefon Numarası 2 : 0.362 543 32 10

E-Mail : [email protected]

Web : adidas.com.tr

Adidas Store Samsun Piazza AVM
Yeni Mahalle Çarşamba Caddesi No.52
Piazza AVM Zemin Kat Canik / SAMSUN

ADIDAS: 1949'DAN BERİ SPOR VE STİLİ BİRLEŞTİRİYOR

Spor, bizi formda tutar, farkındalığımızı artırır ve bizi bir araya getirir. Bu gücün farkında olan adidas, 1949'dan bu yana spor giyim dünyasına yön veriyor. İlham verici sporcular ve onların hikayeleri, bizim için sadece bir spor değil, hayatı değiştiren bir güç.

Adidas, en son teknolojiye sahip spor giyim ürünleriyle performans artışına odaklanıyor. Koşuculardan basketbolculara, futbolculardan tüm spor tutkunlarına kadar geniş bir kitleye hitap ediyoruz. Şehirden uzaklaşan yürüyüş tutkunlarından, yoga eğitmenlerine kadar herkesin sporu yaşamasına ve hissetmesine olanak tanıyoruz.

Ürünlerimiz, son düdük çalana kadar odaklanmanı sağlar - yarış esnasında ve bitiş çizgisinde. Sadece spor giyim ve antrenman kıyafetleri değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı sunuyoruz. Festival sahnelerinden spor salonlarına, 3 bantlı müzik dünyasından sokaklara kadar her yerde varız.

Adidas, sadece spor giyim ürünleri sunan bir marka değil; aynı zamanda sürdürülebilirliği göz önünde bulundurarak sektörün en iyileriyle işbirliği yaparak spor stilleri yaratıyoruz. Yaratıcılığı destekleyerek, oyunları ileri taşıarak ve dünyayı değiştirmelerine yardımcı olarak bir adım öne çıkmayı hedefliyoruz.

Bu yolda, spor ve stil dünyasını bir araya getirerek, herkesin kendini ifade etmesini ve bir adım öne çıkmasını sağlamak için buradayız. Adidas ile keşfedin, koşun, oynayın, değişimi yaşayın!


Samsun Piazza Adidas Mağazası

 Samsun Piazza AVM İçindeki Mağazalar'ın Zemin Kat'ında Yer Alan Adidas Mağazası Yeni Modelleri İle Hizmetinizde. Piazza Avm'deki Mağazalar İçinde Yerini Alan Adidas Telefon Numarası ve Diğer İletişim Bilgileri Yukarıdaki Gibidir. Firma İle İrtiba Geçmek İçin Yukarıdaki İletişim Bilgilerini Kullanınız.