Samsun
ADİDAS LOVELET AVM

ADİDAS LOVELET AVM

Samsun Lovelet Avm Adidas Telefon Numarası ve İletişim Adresi, Lovelet Bakanspor Adidas Mağazası İrtibat Seçenekleri

Yetkili Kişi: Adidas Lovelet

Adres: Samsun Ordu Karayolu 1. Km. No.1 Toptepe Mahallesi P.K.55860 Canik / SAMSUN

SAMSUN LOVELET AVM ADİDAS MAĞAZASI - BAKANSPOR

Telefon Numarası 1 : 0.362 290 11 33

Telefon Numarası 2 : 0.362 439 26 17

E-Mail 1 : [email protected]

E-Mail 2 : [email protected]

Web : www.adidas.com.tr

Samsun Ordu Karayolu 1. Km. No.1
Toptepe Mahallesi P.K.55860 Canik / SAMSUN

HER SPOR DALI İÇİN İDEAL SPOR GİYİMİ ADIDAS'TA!

Adidas, spor dünyasının her köşesinden sporcular için özel antrenman kıyafetleri tasarlamak konusunda uzmanlaşmıştır. Fark yaratmaktan, gelenekleri yıkmaktan ve kuralları yeniden tanımlamaktan çekinmeyen cesur ve sınırsız sporcular için... Maç öncesi spor kıyafetleriyle takımları ve bireyleri destekliyoruz, odaklarını korumalarına yardımcı oluyoruz.

Fitness giyim ürünleriyle seni bitiş çizgisine ulaştırmayı amaçlıyoruz. Adidas, her türlü spor dalı için tasarlanmış işlevsel sporcu sütyenleri ve taytlarla kadınları destekliyor. Spor mağazalarımızda hafif destekli modellerden yüksek desteklilere kadar geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Yenilikçi tasarımlar geliştiriyor, yeni fikirler üzerine düşünüyor ve bunları sürekli olarak tekrar ediyoruz.

Adidas, sahada, pistte, kortta ve havuzda test edilen yeni teknolojilerle spor giyiminde öncüdür. Retro egzersiz kıyafetleri, NMD ve Firebird eşofmanları gibi sokak stillerine ilham verirken, klasik spor modellerini, Stan Smith ve Superstar gibi, günümüzün sokaklarına ve sahnelerine taşıyoruz.

Koleksiyonlarımızla yüksek moda ile yüksek performans arasındaki sınırları ortadan kaldırıyoruz. Örneğin, spor salonunda ve dışarıda şıklığı bir araya getiren adidas by Stella McCartney sportif giyim koleksiyonu veya spor giyim olarak da kullanılabilen adidas Originals yaşam tarzı ürünlerimiz gibi. Hayatlarımız sürekli değişiyor ve adidas, tasarımlarında bu çok boyutlu yaklaşımı benimsemeye devam ediyor. Spor giyiminde lider olmaya devam eden adidas ile hayalinizdeki spor stilini keşfedin!

ACTİVE SEAMLESS MİCRO STRETCH BİKİNİ KÜLOT

active seamless micro stretch long line plunge lounge sütyen

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi Adidas Bakanspor

7399