Ana Sayfa
YAFEYA OTEL

YAFEYA OTEL

Samsun Yafeya Otel - Hotel Telefon Numarası ve İletişim Adresi, Yafeya Odaları ve Rezervasyon Yaptırmak İçin İrtibat Seçenekleri

SAMSUN YAFEYA OTEL - HOTEL

Telefon Numarası : 0.362 435 11 31 pbx

Faks Numarası : 0.362 435 11 35

E-Mail : info@yafeyaotel.com

Web : yafeyaotel.com

Cumhuriyet Meydanı No.4 İlkadım / SAMSUN

Yafeya Otel Binası Samsun

RESRAURANT

Giriş katında 60 kişi kapasiteli olup açık büfe zengin kahvaltı çeşitleri ile sabah 07.00-10.00 arası kahvaltı hizmeti vermektedir. Restoranımızda klasik menü dışında her an taze hazırlanan Karadeniz spesiyaliteleri bulunmaktadır.

TOPLANTI ve ZİYAFETLER

Salon Roof : 300 kişilik her türlü toplantı, düğün, nişan ve özel günleriniz için olan salonumuz bölünerek 80 veya 200 kişilik hizmetler de verebilmektedir.Salon

Lobby : 60 kişilik olan salonumuz toplantı, seminer, pazarlama toplantılarınız için ideal olup tepegöz, sine vizyon, projeksiyon tertibatlı, sınırsız internet bağlantılıdır.

Yafeya Hotel Lobi

Business Office, lobby katında ihtiyaçlarınız için hazırlanmış olup, internet, faks, fotokopi olanağı bulunmaktadır.

Lobby katında, maç yayınları, bilardo, Amerikan bar, berber ve misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz sakin oturma yerleri bulunmaktadır.

Cafe Yafeya, giriş katında keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, dost ve misafirlerinize ikramda bulunabileceğiniz, televizyon seyretme imkânı ile günlük gazetelerinizi okuyabileceğiniz cafe hizmetini sunmaktadır.

Bütün konuklarımızın ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede açık otopark, çamaşırhane ve 24 saat oda servisi hizmeti bulunmaktadır.


92