Samsun
SAMSUN YILDIRIM AMİSOS YAPI İNŞAAT İTHALAT

SAMSUN YILDIRIM AMİSOS YAPI İNŞAAT İTHALAT

Samsun Yıldırım Amisos Yapı İnşaat Telefon Numarası, Samsun Yıldırım Amisos Yapı, Yıldırım Amisos Samsun, Samsun Yıldırım Amisos İnşaat, Samsun Yıldırım Amisos Necmi Yıldırım

Yetkili Kişi: Necmi YILDIRIM

Adres: Hançerli Mahallesi Osman Senai Sokak No.9/5 Albayrak İşhanı

SAMSUN YILDIRIM AMİSOS YAPI İNŞAAT İTHALAT İHRACAT TURİZM OTELCİLİK TİC. LTD. ŞTİ

Samsun Yıldırım Amisos Yapı

Necmi YILDIRIM

Telefon Numarası :  0.362 433 04 06
Faks Numarası :  0.530 340 48 09
Cep Numarası :  0.542 771 08 15

E-Posta :  [email protected]
Web site :  www.yildirimamisos.com

Hançerli Mahallesi Osman Senai Sokak No.9/5 Albayrak İşhanı
SAMSUN
Samsun Yıldırım Amisos Yapı İnşaat

2005 yılında, Necmi Yıldırım tarafından kurulan  Yıldırım Amisos , amatör ruhunu hiçbir zaman kaybetmemiş, takım çalışmasını benimsemiş ve her zaman bir aile olarak hareket etmiştir. Müşterilerini de hep bu çerçevede bir aile bireyi olarak değerlendirmiş, taahhüdü altındaki projelerin yapım sürecinde ve sonrasında, destek birimlerini devamlı geliştirmiş ve maksimum müşteri memnuniyetini hedef almıştır.

İnşaat sektörü ve bağlı alanlardaki gelişmeleri dikkatle takip eden Yıldırım Amisos ,bu sayede gerek yurtiçi projelerini başarıyla tamamlamıştır.

Tüm faaliyetlerini ISO 9001 kalite yönetim sistemini esas alarak yürütmekte olan Yıldırım Amisos, mükemmel sonuçlara ulaşabilmek için müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini her zaman ön planda tutmuştur. Geçmişindeki büyüme ivmesini, önümüzdeki yıllarda da artırarak sürdürme kararlılığında olan Yıldırım Amisos, deneyimli kadrosuyla, yapımda ve yönetimde kaliteden taviz vermeme ilkesini devam ettirerek, taahhüdü altındaki işleri gereken standartlarda yapmaya devam edecektir.

Yıldırım Amisos İnşaat

Samsun Yıldırım Amisos Yapı İnşaat Telefon Numarası
Samsun Yıldırım Amisos Yapı
Yıldırım Amisos Samsun
Samsun Yıldırım Amisos İnşaat
Samsun Yıldırım Amisos Necmi Yıldırım