Samsun
SAMSUN YEŞİLYURT ALIŞVERİŞ MERKEZİ

SAMSUN YEŞİLYURT ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Samsun Yeşilyurt Alışveriş Merkezi Telefon Numarası, Yeşilyurt Avm Mağazaları, Markalar ve Hizmetler, İrtibat, İletişim Adresi Seçenekleri

Yetkili Kişi: Yeşilyurt AVM

Adres: Atatürk Bulvarı No.154 Atakum / SAMSUN

Samsun Yeşilyurt Alışveriş Merkezi


YEŞİLYURT ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Telefon Numarası : 0.362 439 25 25

Fax Numarası : 0.362 439 25 26

www.yesilyurtavm.com

Atatürk Bulvarı No.154 Atakum / SAMSUN

Yeşityurt AVM: Denize Sıfır, Alışverişin Keyfini Çıkarın!

Yeşityurt Alışveriş Merkezi, 5.000 metrekarelik geniş alanı ve 4 katlı mimarisiyle misafirlerine eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyor. Denize sıfır konumu, kilometrelerce uzanan plajı ve sahil yoluyla hem alışverişin hem de denizin tadını çıkarabileceğiniz bir buluşma noktasıdır.

Aile ve Bebek Dostu:

Yeşityurt, çocuklu ailelerin ihtiyaçlarını düşünerek tasarlanmıştır. Bebek bakım odaları, alışveriş sürecini kolaylaştıran bebek arabaları ve yemek katında bulunan mama sandalyeleriyle çocuklu ailelere konfor sunar.

Bankacılık İhtiyaçlarınız Burada:

Alışveriş sürecinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ATM'ler, AVM'nin hem içerisinde hem de dışında, özellikle 3. katta sizleri bekliyor.

Hizmetinizdeki Danışma Alanı:

Her konuda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, danışma alanımız 1. katta sizi bekliyor. Size daha iyi hizmet verebilmek adına her zaman yanınızdayız.

Dinlenme Alanları:

Alışveriş yorgunluğunuzu atmak istediğinizde, rahat ve konforlu dinlenme alanlarımız sizleri bekliyor. Huzurlu bir mola için ideal bir ortam sunuyoruz.

Ziyaretçi Sağlığına Önem:

Özel sağlık odamız, 3. katta ziyaretçilerimize sağlık konusunda destek oluyor. Güvenli ve rahat bir ortamda ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

İbadet İçin Mescit Alanı:

Kat P1'de bulunan mescit bölümü, ibadet etmek isteyen ziyaretçilerimiz için özel olarak tasarlanmıştır.

Otopark Kolaylığı:

Yeşityurt Alışveriş Merkezi, 300 araç kapasiteli geniş otoparkı ile araçlarınızı güvenle park etmenizi sağlar. Alışverişin keyfini çıkarırken park sorunu yaşamayın.

Yeşityurt AVM, alışverişin ötesinde bir deneyim sunuyor. Denizle buluştuğu noktada sizleri bekliyor, keyifli alışverişler dileriz!

Samsun Yeşilyurt Avm Yaşam Merkezi

Samsun Yeşilyurt Alışveriş Merkezi
Samsun Yeşilyurt Alışveriş Merkezi Telefon numarası
Samsun Yeşilyurt Fax Numarası
Samsun Yeşilyurt Alışveriş Merkezi Açık Adresi
Yeşilyurt Samsun Avm
Samsun Avm'leri
Samsundaki Alışveriş Merkezleri