Samsun
SAMSUN YASON AKÜ

SAMSUN YASON AKÜ

Samsun Yason Akü, Yason Akü Samsun, Yason Akü, Samsun Akü, Samsundaki Akü Firmaları, Samsun Yason Akü Telefon Numarası, Yason Akü Kirazlık, Yason Akü Samsun

Yetkili Kişi:

Adres:

1950'li yıllarda Ordu - Ünye 'de oto elektriği ve oto tamirciliği ile başlayan ticaret hayatımız, 3 kuşaktır bugünlere kaliteden taviz vermeden devam etmiştir.

1967 yılının başından itibaren samsunda önce hançerli mahallesi ardından Atatürk Bulvarı ve sonrasında da Gülsan Sanayi Sitesindeki merkez satış yerimizde Akünün her çeşiti ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Örnek sanayi sitesindeki işyerimizden sonra 2007 yılında açılan kirazlık şubemizde de bundan sonra değerli müşterilerimize her türlü otomobil - otobüs - kamyon - traktör - motorsiklet - forklift aküsü - deniz araçları için marine tipi aküler için bakımlı ve bakımsız tip akülerle hizmet vereceğiz.Ayrıca güç kaynakları - telefon santralleri - alarm sistemleri - tıbbi cihazlar ve akülü çocuk oyuncak arabaları için her ebatta ve her amperde kuru tip bakımsız tam kapalı ithal aküler bulunmaktadır.

Samsun Yason Akü Güvenilri

Hızlı ve kaliteli ürün üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde kaliteli ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile iç ve dış pazarlarda önde gelen kuruluşların arasında yer almak.

Biliyoruz ki dünyada kazançlar ve fırsatlar için uluslararası iş dünyasına uyum sağlamak gerekmektedir.

Yason Akü Samsun

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz sektörde hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız.

• Müşteri Odaklılık
• Güvenilirlik
• Verimlilik
• Liderlik
• Yenilikçilik
• Girişimcilik
• Dinamizm
• Takım Ruhu

Samsun Yason Akü Gülsan Sanayi Sitesi

Samsun Yason Akü Kirazlık Şubesi

 

 

Yason Akü

Samsun Yason Akü, Yason Akü Samsun, Yason Akü, Samsun Akü, Samsundaki Akü Firmaları, Samsun Yason Akü Telefon Numarası, Yason Akü Kirazlık, Yason Akü Samsun

206