Samsun
SAMSUN KARSAN KİREÇ

SAMSUN KARSAN KİREÇ

Samsun Karsan Kireç Telefon Numarası ve İletişim Adresi, Samsun Kireç Sanayi ve Ticaret Merkez Ofis İrtibat Seçenekleri ve Fiyatları

Yetkili Kişi:

Adres:

{loadposition adsense}
Karsan Kireç Ürün

KARSAN KİREÇ

Samsun Kavak ilçesinde 1982 yılında kurulan firmamız, 2500 m2 kapalı, 35.000 m2 açık alanda üretim yapan fabrikası ve 60.000 m2 açık alanda faaliyet gösteren kireç fırınları ve agrega tesisi ile inşaat kireci, sanayi kireci, tarım kireci ve agrega üretimi yapmaktadır.

Günlük kapasitesi 300 ton olan firmamızda bütün ürünlerimiz müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi gözetilerek TSE EN 459-1 ve ISO 9001:2000 normlarına göre yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü gerekli kalite kontrol testlerinden geçirilir.

KARSAN KİREÇ KULLANIM ALANLARI

Tarım Sektöründe
Karsan’ın söndürülmüş paketlenmiş kireci, etkili nötralizasyon gücü ve ince taneli yapısıyla PH’ı düşük tarım topraklarının restorasyonlarında ve bilhassa fındık ve sebze üreticiliğinde başarıyla kullanılmaktadır.Ayrıca Karsan kireci,bordo bulamacı şeklinde zararlı haşerat ve mantarlarla mücadelede önemli bir katkı sağlar.

Kimya Endüstrisinde
Sitrik Asit anhidriti(Limon Tuzu) üretiminin fermantasyon projesinde,Yem sanayinde,Madeni yağ üretiminde katkı maddesi olarak, Alçı, Boya, Özel inşaat boyası sıvası,Tutkal Sanayi sabunu ve daha birçok kimyasal maddenin  Önemli bir grid olan(KARSAN SANAYİ KİRECİ),üstün kalitesinden dolayı tercih edilmektedir.

Deri Endüstrisinde
Yüksek derecede saflığı ve tortu bırakmayan ince taneli yapısıyla (KARSAN SANAYİ KİRECİ),tabakhanelerin deri temizleme prosesinde aranan bir kimyasaldır.

Metalürjide
Çelik endüstrisinin konverter,ork ve pota ocaklarında sönmemiş parça kireç [Cao] şeklinde kullanılan Karsan sönmemiş kireci,fırınlarda yakıt olarak doğalgaz kullanıldığından,düşük kükürtlü kompozisyonu ve yüksek reaksiyon hızıyla çelikte istenmeyen safsızlıkları en kısa zamanda curuf fazına geçirir.

Yapı Endüstrisinde
Dengeli sönme hızı ve alkalite değerleriyle Karsan sönmemiş parça kireci, gaz beton tuğla üretimi için özellikle uygun bir kaliteye sahiptir,

Atık suların arıtılmasında
Termik santrallerinin proses suyu tasfiyesinde, Asitli ortamların nötralizasyonunda katı atıkların arıtma çamurlarının ıslahında,Yağ ve Gıda endüstrisi ile Baca gazı desülfirizasyonlarında, yüksek reaktivite özelliğiyle Karsan söndürülmüş paketlenmiş veya dökme sanayi kireci (CaOH2) yaygın ve etkili bir biçimde kullanım alanı bulmaktadır.

Diğer Sektörler
Karsan sanayi kireci şeker rafinerisinde, ilaç üretiminde, diş macunlarında, kalsiyum karpit üretiminde, reçine üretiminde, plastik üretiminde, kağıt sanayinde, kauçuk sanayinde, yalıtım malzemelerinde, refrakter malzemelerde ve yol stabilizasyonunda  kullanılmaktadır.
eçirilir.

 

• Agrega (Mıcır) Ürünleri
1 No Mıcır
2 No Mıcır
3 No Mıcır
4 No Mıcır
Taş Tozu
Mekanik
Stabilize
Duvar Taşı

 

KARSAN MİSYON VE VİZYON

Topluma ve çevreye saygılı, verimli, etkin ve yüksek sorumluluk bilinci içerisinde çalışarak sürdürülebilir karlılığı sağlamak. Kendini sürekli geliştiren, profesyonel bir ekip çalışması içerisinde, güvenilir, yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunarak maksimum müşteri memnuniyetine ulaşmak bölgemizdeki liderliğimizi sürdürmek.

Karsan Kireç

Daha Ayrıntılı Bilgiler İçin Karsan Kireç Sitesine Buraya Tıklayarak  Gidebilirsiniz...

Karsan Kireç Ürünleri

 

Samsun Karsan Kireç Telefon Numarası
Samsun Karsan Kireç Mıcır
Samsun Kireç Agrega
Karsan Kireç Samsun
Karsan Tel.
Karsan Kireç İletişim