Samsun
SAMSUN BAKİ OTOMOTİV

SAMSUN BAKİ OTOMOTİV

Samsun Baki Otomotiv Oto Lastik Telefon Numarası Ve İletişim Adresi Bilgileri, Samsun Oto Lastik Üretimi ve Lastik Kaplama

Yetkili Kişi:

Adres:

Baki Otomotiv Samsun Oto Galerileri

1980 yılında oto lastik tamir servisi açarak lastik sektöründe yerimiz aldık. Yaklaşık servis işine 15 yıl sürdürdükten sonra 16 Ocak 1995yılında  Baki Otomotiv San. Tic. Ltd. Şirketini kurarak oto lastik alım satım işine de bünyemize katmış olduk. 1996 yılında Lassa Bridgestone markalı yeni lastik  bayiliğini alarak oto lastik alım satımına ayrı bir ivme kazandırmış olduk.

1998 yılında soğuk kaplama fabrikasını kurarak lastik kaplama sektöründe yerimizi aldık. Soğuk kaplamada dünyanın önde gelen firmalarından olan vekalitesini dünyaya kanıtlamış olan Bandag markalı soğuk sırt kauçuğunundu bayiliğini alarak gerek yeni lastikte gerekse soğuk kaplama sektöründe kaliteden ödün vermedenuzman kadromuzla her geçen gün büyüyerek hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Hizmetlerimiz bununla sınırlı kalmamaktadır. İş makinası grubu lastiklerde, sıcak ve soğuk kaplama tesislerine kurarak ister sıcak olsun ister soğuk olsuniş makinesi ve tarım grubu lastiklerini de kaplamaya devam etmekteyiz.

Edindiğimiz tecrübeleri yeni lastik ve kauçuk üretici firmalar ile paylaşarak sektöründe bir çok yeniliklerin temelinde firmamızın da katkılarıyla bulunduğunu büyük bir gururla ifade etmekten mutluluk duyuyoruz.

27 yıldır siz değerli müşterilerimize 24 saat kesintisiz sıcak soğuk kaplama ve yeni lastik satışında hizmet veren ülkemizdeki tek firma unvanına sahip Baki Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti bundan sonraki çalışmalarında siz değerli müşterilerimize aynıciddiyet ve güler yüzlülükle hizmet vermeye devam edecektir.

Samsun Baki Otomotiv Telefon Numarası
Samsun Baki Oto
Samsun Otomotiv
Samsun  Oto Kaplama

258