Samsun
SAMSUN ATAKUM DOMİNOS PİZZA

SAMSUN ATAKUM DOMİNOS PİZZA

Samsun Atakum Dominos Pizza Sipariş Telefon Numarası ve İletişim Adresi, Dominos Atakum Şubesinden Pizza Siparişi İçin Arayınız

Yetkili Kişi:

Adres:

ATAKUM DOMİNOS

Dominos Pizza Atakum

Atakum Dominos Pizza Samsun

Resmi Sitesinden;

1996 yılında Türkiye'de ilk şubesini Ulus'ta açan Domino's Pizza Türkiye olarak şu an, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa başta olmak üzere 62 ile yayılmış 380 şubemiz ile Türkiye pizza endüstrisine öncülük ediyoruz. Dünya'daki 10000. şubeyi Türkiye'de açmanın gururunu taşıyan Domino's Pizza Türkiye olarak, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de en yaygın evlere servis pizza zinciri konumundayız. Franchising sistemiyle büyüme planları kapsamında farklı illerdeki şube açılışlarımız ile 2017 sonuna kadar Bartın, Sinop, Erzincan, Muş, Iğdır, Kars, Ağrı, Siirt, Şırnak, Kilis, Burdur illerine de yayılmayı hedefliyoruz.

Domino's Pizza Türkiye olarak, pizza sektörüne "evlere servis" anlayışını getirerek, sektörde önemli bir yeniliğin öncülüğünü yapmış bulunuyoruz. Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile sektörde yol gösterici bir konumdayız. En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Pizzaları en lezzetli anında, 30 dakikada teslim ediyoruz; herhangi bir gecikme durumunda ise "Anında Bedava" garantisi kapsamında siparişteki pizzanın ücretini almıyoruz. Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklarla Türkiye pizza endüstrisine liderlik ediyoruz. Domino’s Pizza olarak bu güne kadar önümüze koyduğumuz hedeflerin tümünü gerçekleştirdik. İlerleyen yıllarda da farklı başarılarla büyüyeceğimizden Domino’s Pizza Türkiye ailesi olarak eminiz. Dünyada en hızlı büyüyen ilk beş ülkeden birisi olarak, 2017 yılı sonuna kadar 600 şube ve 10 bin çalışan ile dev bir evlere servis pizza şirketi olmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda yenilenen lezzetimiz ile de “Ortadoğu ve Doğu Avrupa’nın en lezzetli ve ulaşılabilir pizza şirketi” olmayı amaçlıyoruz.

Pizza Restaurantları A.Ş.'ye bağlı olarak çalışan Genel Müdürlük çalışanlarımızın sayısı büyümemizle doğru orantılı olarak artmaktadır. İşimiz Hayatımız konseptimizle başarıya giden yolun takım çalışmasından geçtiğine inanan bizler, tüm departmanlarla ortak çalışma yaparak bilgi ve deneyimi 4500'den fazla çalışanımızla sağlarız.

Samsun Atakum Dominos Telefon Numarası
Samsun Atakum Domino's Sipariş
En Yakın Domino's Pizza Şubesi Samsun

167