Samsun
ANAKLİNİK KADIN VE ÇOCUK SAĞLIĞI

ANAKLİNİK KADIN VE ÇOCUK SAĞLIĞI

Anaklinik Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Kliniği Telefonu, Samsun Ana klinik Nerede - Adresi, Web Sitesi

Yetkili Kişi: Anaklinik

Adres: http://www.anaklinik.com/

SAMSUN ANAKLİNİK KADIN VE ÇOCUK SAĞLIĞI

Telefon Numarası : 0.362 432 00 77

E-Mail : [email protected]

Web Sitesi : www.anaklinik.com

Kale Mahallesi Kazımpaşa Caddesi No.4
İlkadım / SAMSUN

Samsun Anaklinik

* Ameliyathane
* Kadın Hastalıkları
* İnfertilite
* Pediatri
* Yataklı Servis
* Tanı Üniteleri
* Psikolojik Danışmanlık

Anaklinik Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Kliniği

Samsun Kadın Doğum Ana Klinik İnternet
Anaklinik Samsun
Anaklinik Kadın Doğum

Anaklinik Kadın Hastalıkları Ve Doğum Cerrahisi Merkezi: Sağlıkta Güvence ve Uzmanlık

Samsun'un sağlık alanında öncü isimlerinden biri olan Anaklinik Kadın Hastalıkları ve Doğum Cerrahisi Merkezi, uzman kadrosu ve modern tıp ekipmanlarıyla hizmet vermektedir. Sağlık ve güvence arayışınızı bu merkezde bulabilirsiniz.

Uzman Kadro ile Hizmet

Anaklinik Kadın Hastalıkları ve Doğum Cerrahisi Merkezi, deneyimli bir sağlık ekibi tarafından yönetilmektedir. Merkezimizde 7 kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 çocuk alerjisi uzmanı ve 2 çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı bulunmaktadır. Bu uzmanlarımız, sağlığınızı en üst düzeye çıkarmak ve her türlü sağlık sorununuzda yanınızda olmak için buradadır.

Modern ve Konforlu Ortam

Anaklinik Kadın Hastalıkları ve Doğum Cerrahisi Merkezi, Kazımpaşa Cad.hacıhatun sokak no:4 Kale mahallesinde bulunmaktadır. Merkezimiz, modern ve konforlu bir ortamda hizmet sunar. Hastalarımızın rahat ve huzurlu hissetmelerini sağlamak için çaba sarf ediyoruz.

Sağlıkta Güvence ve Kalite

Sağlığınızı ciddiye alıyor ve en iyi sağlık hizmetini sunmak için çalışıyoruz. Anaklinik Kadın Hastalıkları ve Doğum Cerrahisi Merkezi, sizlere güvence ve kalite sunmayı taahhüt ediyor. Doğum öncesi, doğum anı ve sonrasında ihtiyacınız olan her türlü tıbbi destek ve danışmanlık hizmetini bulabileceğiniz bir merkeziz.

Samsun ilindeki sağlık gereksinimleriniz için bize güvenebilirsiniz. Anaklinik Kadın Hastalıkları ve Doğum Cerrahisi Merkezi olarak, sizin ve ailenizin sağlığı bizim önceliğimizdir. Size daha fazla bilgi vermek ve randevu almanızı desteklemek için buradayız. Sağlıkta güvence ve uzmanlık arayışınızı bizimle yaşayın.