Samsun
SAMSUN ALO UÇAK BİLETİ

SAMSUN ALO UÇAK BİLETİ

En Ucuz Samsun Uçak Bileti Fiyatı Ne Kadar? Uçak Bileti Almak İçin Telefon Numarası ve İletişim Adresi Bilgileri, Alo Uçak Bileti Hattı

Yetkili Kişi:

Adres:

UÇAK HATTI
Filiz Akbulut / Satış Danışmanı

444 1 883

www.promosyonucakbileti.com
Tüm Dünya Hava Yolları
Bağdat Caddesi Güven İş MErkezi No.415/62 Maltepe /İSTANBUL
Fax Numarası  : 0.216 442 61 10

Samsun Uçak Bileti Fiyatları

Uçak Bileti Fiyatlarını Öğrenmek İçin Yukarıdaki Telefon Numaralarını Kullanabilirsiniz. Uçak Bileti Hakkında Uçuş Saatleri, Bilet Fiyatları, Aktarma ve Servis Hizmetlerini Öğrenebilirsiniz.

Uçak Bileti Firmaları Alo Uçak Bileti

Uçak Bileti Fiyatları

Uçaklarda Evcil Hayvan Hakkında Bilgi

Uçaklarımızda yolcu ile beraber taşınabilen evcil hayvanlar için tür ve sayı kısıtlamaları uygulanmaktadır.

Satın almış olduğunuz uçak biletlerinde yolcu ile beraber taşınabilecek evcil hayvanın kafesi ile birlikte toplam ağırlığının 6 kg geçmesi durumunda kargo departmanında taşınır. Kafesin üzerine yolcunun ve taşınan hayvanın isimlerini belirten bir etiket olmalıdır. Bütün bu uygulamalar ücrete tabidir.

Kabinde taşınacak evcil hayvanın, evcil hayvan sahibi tarafından temin edilen 45 x 35 x 23 cm ölçülerinde kafesi olmalıdır.     Yurtiçine uçuş yapacak olan evcil hayvanların sağlık karnesi, aşı belgesi ve kimliği, yurtdışına uçuş yapacak olan evcil hayvanların pasaport, sağlık karnesi, aşı belgesi ve kimliği bulunmalıdır. Belgeleri ve aşıları tam olmayan evcil hayvanlar taşınamaz.

Evcil hayvanınızın durumu şüpheli görünürse (saldırgan, hasta ve huzursuz vb.) havalimanı görevlileri tarafından uçuşa kabul edilmeyebilir.

Evcil hayvanınızı uçuş süresince kafesinden çıkartamazsınız.

Pratikucakbileti.com hiçbir şekilde taşınan hayvanın uçuştan önce, uçuş sırasında veya sonrasında sağlık durumunun kötüleşmesinden dolayı sorumluluk kabul etmez.

Evcil hayvanlar hakkında işlem yaptırmak için 444 1 883 numaralı Pratik Uçak Bileti çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Samsundan Uçak Bileti Al
Samsun Uçak Bileti Fiyatı Öğren
İnternetten Uçak Bileti Al

248