Samsun
SAMSUN 55 YEMEK FABRİKASI

SAMSUN 55 YEMEK FABRİKASI

Samsun 55 Yemek Gıda Hizmetleri Yemek Fabrikası Telefon Numarası ve İletişim Adresi Bilgileri

Yetkili Kişi:

Adres:

Samsun 55 Yemek Fabrikası Tekkeköy

SAMSUN 55 YEMEK GIDA HİZMETLERİ Catering ve Organizasyon her çapta catering hizmetleri için kaliteli tedarikçileri, güler yüzlü hizmet anlayışı, müşteri odaklı çalışma prensibi, Gıda Güvenliği, Kalite Yönetim Sistemi ve tüm belgeleriyle hizmetinize hazır.

Personelinize kaliteli bir yemek servisi ile sağlıklı ve lezzetli beslenmelerini sağlamak, şüphesiz onları mutlu etmenin ve iş verimini artırmanın en önemli unsurlarından biridir. Mutlaka sizler günümüzün artan rekabet şartlarında işletmenizin başarısı için teknolojik gelişmeleri ve güncel piyasa hareketlerini takip etmek, elinizdeki kaynakları zamanınızı ve dikkatinizi esas faaliyet alanınız için kullanmayı tercih edersiniz.

A kalite ürünlerle hijyenik üretim ve kaliteli servis anlayışı ile hizmet vererek lezzetin adresi olmayı başardık.

Hizmet kalitesini ve standartlarını kanıtlamış olan şirketimiz bünyesindeki kalite güvence sistemlerinin mükemmel şekilde işlemesini ve geliştirilmesi amacıyla yapılması gereken iyileştirme çalışmalarını eksiksiz yerine getirmektedir, Malzemelerin temininden yemeklerin üretim sürecinde ve sunuma kadar her aşamada titiz kontroller gerçekleştiren SAMSUN 55 YEMEK GIDA HİZMETLERİ küçük büyük demeden her catering hizmetini aynı özenle gerçekleştirmektedir. Bu kaliteli ürün ve hizmetlerin sürekliliğini korumak adına aldığımız belgelerimiz ve sertifikalarımızla sağlık açısından güvenli şartlar sağlanmıştır. Mutfağımıza güveniyoruz. İstediğiniz zaman her hangi bir randevu talebinde bulunmadan mutfağımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Bugüne kadar farklı mekanlarda ve farklı menülerle verdiğimiz catering hizmetleri ile sektöründe her alanda tecrübe kazanmış olan SAMSUN 55 YEMEK GIDA HİZMETLERİ taleplerinize göre oluşturulan esnek yemek ve içecek menüleri ile size en uygun çözümleri sunmaktadır.

Hizmetlerimiz arasında; bayi yemekleri, düğün catering hizmetleri, kokteyl organizasyon, fuar ikramları, iftar yemekleri, sergi açılışları ve catering hizmeti gerektiren tüm diğer organizasyonlar bulunmaktadır. Catering fiyatları, yemek menüleri ve diğer catering hizmetleri için bizi bugün arayın ve uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti alın.

Samsun 55 Yemek Fabrikası Sertifika

Samsun 55 Yemek Firması Sertifika

Diğer Sertifikalar ve Belgeler İçin Firmanın Kendi Sitesini Zirayet Ediniz. Samsun 55 Yemek Fabrikası Samsunda Yemek ve Gıda Hizmetleri Veren Bir Firmadır. Samsun 55 Yemek İle İletişime Geçmek İçin Yukarıdaki Telefon Numaraları ve Resmi Web Sitesi Üzerinden İletişim Formu İle Veya Mail Adresi Üzerinden İrtibat Kurabilirsiniz. Firma Hakkında Bilgi, Yemek Fiyatları Gibi Konuları Görüşebilirsiniz.

 

315