Samsun
ÖZEL LONDRA YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ SAMSUN

ÖZEL LONDRA YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ SAMSUN

Samsun Yabancı Dil Kursları, Okulları, Eğitim Merkezleri, Özel Londra Yabancı Dil Eğitim Merkezi Telefon Numarası ve İletişim Adresi Bilgileri

Yetkili Kişi:

Adres:

Samsun Yabancı Dil Eğitim Merkezi LLC

London Language College LLC

LLC ‘de Avrupa Birliği Akademik Standartlarına (Common European Framework) uygun 6 seviyelik eğitim sistemi uygulanmaktadır.

LLC ‘de öğrenci odaklı İletişimsel Dil Öğretim Metodu (Communicative Language Teaching Method ) uygulanmaktadır. Öğrencinin dört dil becerisi (dinleme, konuşma, okuma, yazma) eşit ölçüde geliştirilmektedir. Bu amaçla eğitimler görsel ve işitsel araçlarla donatılmış sınıflarda yapılmaktadır.

% 100 Eğitim Garantisi : Her seviyenin sonunda yapılan sınavlarda başarısız olan öğrenciler, sorumluluklarını yerine getirdikleri takdirde ( max %10 devamsızlık, min. % 10 ödev eksikliği ve telafi dersleri) başarısız oldukları düzeyleri ücretsiz olarak tekrar alabilirler.

Ölçme Değerlendirme ve Raporlandırma : LLC ‘nin temel ilkelerinden biri kursiyerlerin performanslarının düzenli takibidir. Bireysel eğitimlerde kur sonlarında yapılan sınavlarda amaç, öğrencilerin eksiklerini belirleyip zamanında müdahele edebilmektir. Her kurun bitiminde öğretmenler kursiyerlerin başarı durumunu değerlendirecek ve gerektiğinde kursiyerleri etüt çalışmaları, telafi ve gramer (dilbilgisi) derslerine yönlendirebileceklerdir.

Ders Materyalleri : Öğrenim süresince öğrencilerin kullanacağı ana ders dışında ek ders materyalleri ücretsiz olarak LLC tarafından verilmektedir. Eğitim programı süresince okutulan ders kitapları ve diğer yardımcı kitaplar Cambridge ve Oxford Yayınları’nın resmi, orijinal kitaplarıdır.

Samsun Yabancı Dil Kursları

Samsun Yabancı Dil Kursları ve Okulları
Samsun Yabancı Dil Eğitim Merkezleri
Özel Londra Yabancı Dil Eğitim Merkezi
Londra Yabancı Dil Eğitim Merkezi Samsun

198