Samsun
MURAT LOJİSTİK TAŞIMACILIK PERAKENDE DAĞITIM

MURAT LOJİSTİK TAŞIMACILIK PERAKENDE DAĞITIM

Murat Lojistik, perakende dağıtım sektöründe müşteri ihtiyaçlarına özel, değer yaratan entegre lojistik çözümleri sunmaktadır. Murat Lojistik Samsun Telefon Numarası ve Yol Tairifi

Yetkili Kişi: Necdet Karataş

Adres: Kale Mahallesi Kazımpaşa Cad.Kuzey Han İş Merkezi No: 39/15 İlkadım / Samsun

SAMSUN MURAT LOJİSTİK EKSPRES TAŞIMACILIK
TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ.

Perakende Dağıtım Çözümleri

Hızlı tüketim ürünleri ve nihai tüketicilere yönelik her ürün, tedarik zinciri bakımından kritik bir rol oynar. Bu sektörde dikkat edilmemesi gereken en küçük detay, mağaza raflarının boş kalmasına veya stok envanterlerinin kabul edilemez seviyelere çıkmasına neden olabilir. Murat Lojistik, özel çapraz planlama yöntemleriyle, mağaza raflarının boş kalmasını engellemenin ve depo envanterlerini kontrol altında tutmanın yanı sıra, tedarik zinciri süreçlerini optimize etmenize yardımcı olur.

Tedarikçiler, ürünleri doğrudan mağazalara teslim etmek yerine, geliştirilen çapraz planlama sisteminden yararlanarak lojistik süreçlerini daha etkili hale getirebilirler. Murat Lojistik, organizasyonun sunduğu bu sistem ve ekonomik avantajlarla sektördeki paydaşların beklentilerini karşılamaktadır.

SAMSUN MURAT LOJİSTİK EKSPRES TAŞIMACILIK TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ.

Necdet Karataş

 • Gsm Numarası: 0.530 462 36 39
 • Telefon Numarası 1: 0.362 465 56 78
 • Telefon Numarası 2: 0.362 465 56 79
 • Adres: Derecik Mahallesi Yeni Nakliyeciler Sitesi A Blok No.18 İlkadım / SAMSUN

ŞİRKET MERKEZİ

 • Telefon Numarası: 0.216 342 78 78
 • Adres: Kısıklı Mahallesi Hanımseti Sokak No.59/4 Üsküdar / İSTANBUL

İstanbul Şubesi (Taşdelen)

 • Adres: Turgut Özal Cad. Sırrı Çelik Bulvarı, Taşdelen, Ümraniye / İSTANBUL
 • E-Posta: [email protected]

İstanbul Şubesi (Yenibosna)

 • Adres: Merkez Mah. Ali Duran Sok. No:11 Düzey A.Ş.

Gebze Şubesi

 • Adres: Barış Mah. Koşuyolu Cad. Nakliyeciler Garajı, E Blok, No:2 GEBZE

Adana Şubesi

 • Adres: Sarı Hamzalı Mah.Nakliyeciler Sitesi, 47009. Sok. E Blok, No:20 Seyhan-ADANA

İzmir Şubesi - Işıkkent

 • Adres: Egemenlik Mah. Nakliyeciler Sitesi, 6108. Sokak, No: 34 Işıkkent - İZMİR

İzmir Şubesi - Pınarbaşı

 • Adres: Tansaş Depolar, Pınar Cad. 86. Sok. No:8 Pınarbaşı-İzmir

Ankara Şubesi

 • Adres: Şaşmaz bahçekapı mevkii Şaşmaz Nakliyeciler Sitesi C Blok 66. sokak No:4/11-4 Etimesgut-Ankara

Antalya Şubesi

 • Adres: Şelale Mah. Süleyman DEMİREL Bulvarı, No:151 / D ANTALYA

Mersin Şubesi

 • Tel: 0324 235 06 01
 • Gsm: 0530 511 56 06
 • Adres: Yeni Hal Kompleksi Çok Amaçlı Dükkanlar B Blok No:19 Akdeniz-MERSİN

Erzurum Şubesi

 • Adres: Kuloğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No:38, D: 9/12 Erzurum

Kayseri Şubesi

 • Adres: Ambar Mahallesi Nakliyeciler Sitesi No:25 Melikgazi/Kayseri

Parsiyel Dağıtım Hizmetleri

Deneyimli ekibimiz, güncel bilgi sistemleri ve geniş dağıtım altyapımız sayesinde Türkiye genelinde müşterilerimizin ürünlerini istedikleri noktalardan alarak, bayilere, zincir marketlere, toptancılara ve nihai tüketicilere güvenli bir şekilde teslim ediyoruz. Murat Lojistik, yasal çerçevede herhangi bir hacim veya ağırlık kısıtlaması olmadan müşterilerine hizmet sunarak, ürün dağıtım süreçlerinin her aşamasında müşterileriyle bilgi ve teslimat raporlarını paylaşmaktadır.

Murat Lojistik, lojistik çözümleri ile sektörde öne çıkan bir hizmet sağlayıcısıdır. Modern teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak, müşterilerine güvenilir ve hızlı lojistik destek sunar. Taşıma, depolama ve dağıtım süreçlerinde en üst düzey performansı hedefleyen Murat Lojistik, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve her aşamada şeffaf iletişim sağlar.

Etkili Depo Yönetimi ile Güvenli ve Verimli Operasyonlar

Murat Lojistik, depo yönetimi konusunda öncelikli olarak depo yerini belirler, ardından özenle tasarlanmış düzenlemeler yapar, kurulumu gerçekleştirir ve sistemi hazır hale getirir. Bu süreçte, ürün kabulü ve stok girişi, sevk emirlerinin alınması ve analiz edilmesi, müşteri adına irsaliye ve fatura düzenleme, stoktan düşüş işlemleri ve geliştirilen özel raporlar aracılığıyla müşteriye stok seviyesi bilgisi sunulması gibi sistemli çalışmalar yürütür.

Murat Lojistik'in depo yönetiminde kullandığı sistem, paketleme, elleçleme, şirinleme ve yükleme/boşaltma işlemleri için ürün türüne özel olarak tasarlanmış operasyonel makineleri içerir. Bu sistem, müşteri ürünlerinin güvenliğini sağlamanın yanı sıra, müşteriye dış kaynak kullanımı (outsource) imkanı da sunar.

Bu özel tasarlanmış operasyonel süreçler, depo yönetiminin etkin ve verimli bir şekilde gerçekleştirilmesine katkıda bulunurken, aynı zamanda müşterilere özel ihtiyaçlarına uygun çözümler sunma esnekliği sağlar. Murat Lojistik, depo yönetimi süreçlerindeki titiz çalışmalarıyla müşterilerine güvenilir ve özelleştirilmiş lojistik hizmetleri sunarak sektörde öne çıkmaktadır.

Yurt İçi Taşımacılık ve Perakende Dağıtım Çözümleri

Murat Lojistik, üretici, ithalatçı veya distribütör müşterilerinin bayi, zincir market veya toptancı dağıtım taleplerine, uzman personeli ve ileri düzey bilgi teknolojisi desteği ile en uygun ve ekonomik çözümleri sunmaktadır. Geliştirdiği Komple Dağıtım Yazılımı sayesinde, araç, sürücü ve sevkiyatla ilgili tüm bilgileri kaydederek müşterilere sadece standart "Ürün Teslim" ve "Performans" raporları değil, aynı zamanda performans, maliyet ve istatistiksel her tür raporu da sunma kapasitesine sahiptir.

Murat Lojistik, uzmanlık alanı olan komple taşımacılıkta; tır, kamyon ve kamyonetlerle Türkiye'nin her noktasına aynı kalitede ve standartta hizmet sunmaktadır. Bu, müşterilerin ürünlerini hızlı, güvenilir ve etkili bir şekilde dağıtmalarına olanak tanır. Firmamız, sektördeki gelişmelere hızlı bir şekilde adapte olma ve müşteri odaklı çözümler sunma konusunda sağlam bir itibara sahiptir.


Yurtdışı Taşımacılıkta Profesyonel Hizmetler

Murat Lojistik, yerli ve yabancı müşterilere yüksek standartlarda "ulusal ve uluslararası kara yolları taşımacılığı" hizmetleri sunmaktadır. Sektördeki deneyimli kadrosu, üstün araç filosu ve bölgesel deneyimlere sahip sürücüleriyle Parsiyel Taşıma, Komple Taşıma, Ağır Yük Taşıma ve Proje Taşımacılığı gibi çeşitli hizmetleri başarıyla sunmaktadır.

Avrupa başta olmak üzere Ortadoğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika ülkelerine ithalat ve ihracat yapan firmalara yönelik olarak, profesyonel, yüksek kalitede ve teknolojik takip sistemleriyle izlenebilen sorunsuz taşımacılık çözümleri sunmaktayız. Murat Lojistik, uluslararası kara operasyonlarını sorunsuz ve mükemmel bir şekilde yürüterek koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. İhracat ve ithalat süreçlerinde müşterilerimize güvenilir, zamanında ve güçlü lojistik destek sağlamak için çalışmaktayız.

İhtisas Taşımacılığı ile Bozulabilir Ürünlerin Güvenli Yolculuğu

Murat Lojistik, perakende dağıtım alanında özel ihtisas taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Isı ayarlı araç filosuyla, +4 / -18°C aralığında taze ve donuk et (karkas) taşımacılığının yanı sıra yaş sebze, meyve, pastörize süt ürünleri, kesme taze çiçek, canlı su ürünleri, dondurulmuş gıdalar gibi bozulabilir ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktayız.

Gelişmiş iletişim ağımız ve sağlam lojistik altyapımız, güzergâhlar üzerinde etkili bir iletişim ve takip sağlamamıza olanak tanır, bu da hizmet kalitemizi artırır. Murat Lojistik olarak, müşterilerimizin özel taleplerini karşılamak ve bozulabilir ürünlerin nakliyesinde en iyi uygulamaları sunmak için donanımlı ve uzman bir ekiple çalışmaktayız.


Entegre Lojistik Çözümleri ile Değer Katma

Murat Lojistik, perakende dağıtım sektöründe müşteri ihtiyaçlarına özel, değer yaratan entegre lojistik çözümleri sunmaktadır. Üçüncü Parti Lojistik Hizmet Projeleri, Murat Lojistik Proje Ekipleri tarafından gizlilik prensipleriyle titizlikle hazırlanmaktadır. Müşterinin lojistik ihtiyaçları, uzmanlar tarafından detaylı bir analize tabi tutulmaktadır. Analiz sonrasında, en uygun, en kaliteli ve verimli planlamalar, optimum maliyetli entegre lojistik hizmet projelerine dönüştürülmektedir.

Murat Lojistik, projelerin uygulama aşamalarında elde ettiği bilgi birikimini kullanarak, mevcut Üçüncü Parti Lojistik Hizmetlerini sürekli olarak geliştirmekte ve müşterilerin ve sektörün değişen koşullarına uygun çözümler sunmaktadır. Bu sayede, müşterilerimiz için en etkili lojistik stratejileri oluşturarak iş süreçlerini optimize etmekte ve değer katmaktayız.

Değerli E-Ticaret Lojistik Hizmetleri ile Tedarik Zincirinize Katkıda Bulunuyoruz

Murat Lojistik, dünyanın en büyük lojistik hizmet sağlayıcılarından biri olarak, müşterilerine değerli e-ticaret lojistik çözümleri sunmaktadır. Tedarik zincirinize değer katmak için tutkuyla çalışıyoruz ve Türkiye'nin ilk e-ticaret süreç yönetimini gerçekleştirerek sektörde çığır açan bir firma olarak öne çıkıyoruz.

Yeniliklere odaklanarak, e-ticaret tedarik zincirinizin kritik alanlarını yönetmek için gelişmiş, ölçeklenebilir ve özelleştirilmiş lojistik çözümleri geliştirdik. Çok kanallı e-ticaret çözümlerimiz, yüksek miktarda teslimat alımından küçük siparişler için paket teslimatının yönetilmesine kadar e-ticaret depolama hizmetlerinin her yönünü kapsar. Ayrıca, kontrat ve lider lojistik programlarımızla birleştiğinde, tüm lojistik gereksinimleriniz için kapsamlı hizmetlere erişim sağlamanız mümkündür. Murat Lojistik olarak, müşterilerimize hızlı, güvenilir ve özelleştirilmiş e-ticaret lojistik çözümleri sunarak iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.

HORECA Sektörüne Özel Lojistik Çözümleri

Murat Lojistik olarak, ülke genelindeki tüm satış noktalarında aynı kalite standartlarını sağlamak HORECA sektöründe kritik bir öneme sahiptir. Bu bağlamda, tüm gücümüzü, teknolojimizi ve deneyimimizi kullanarak HORECA sektörünün ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunuyoruz.

Dünyanın herhangi bir yerinde istediğiniz ürünü buluyor, en uygun koşullarda depoluyor ve tedarik zincirinizi uzmanlıkla yönetiyoruz. Isı kontrollü araç filomuz ve stratejik konumlandırılmış depolama alanlarımız sayesinde, 81 ilin tamamına tarifeli ürün teslimatları gerçekleştiriyoruz. Taze meyve, sebze, peynir, süt, et, tavuk ve donmuş gıda gibi çeşitli ürünleri, hotel, restoran, cafe ve catering şirketlerine en ideal sıcaklıkta ve şartlarda ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmak ve kalite standartlarını korumak için özelleştirilmiş lojistik çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Güçlü ve Çeşitli Filomuzla Güvenilir Perakende Dağıtım Hizmeti

Murat Lojistik olarak, 5000 üzeri tam donanımlı araçlık filomuzla günlük 20.000'den fazla müşteriye ulaşıyor, 850.500 km'yi aşan bir mesafe kat ederek, Türkiye'nin her noktasına güvenli lojistik hizmeti sağlıyoruz. Filomuz, güçlü teknolojik altyapıya sahip frigorifik kamyon kasalarıyla dikkat çekiyor. Bu kasalar, 1 m ile 13.60 m arasında değişen uzunluklarda üretilmiş olup, et, süt, peynir, balık, tavuk, dondurma, dondurulmuş gıda, meyve, sebze gibi bağıl nem oranları ve ısı derecelerinin sabit olması gereken ihtisas ürünlerini taşımak için kullanılmaktadır.

Aynı uzunluktaki açılır brandalı (tenteli) kamyon kasalarımız ise kuru gıda, bakliyat, mobilya, cam, metal sanayi ürünleri, tehlikesiz kimyasal maddeler (deterjan), tekstil ürünleri, Tekel ürünleri, palet taşımacılığı, lastik taşımacılığı gibi birçok sektöre hizmet sunmaktadır. Bu çeşitlilik, müşterilerimize özelleştirilmiş ve güvenilir lojistik çözümleri sunmamıza olanak tanır.