Samsun
MENTOR VETERİNER KLİNİĞİ

MENTOR VETERİNER KLİNİĞİ

Samsun Mentor Veteriner Kliniği Telefon Numarası, Adresi ve Yol Tarifi. 7/24 Veteriner Hizmetleri İçin İletişim ve İrtibat Bilgileri

Yetkili Kişi: Veteriner Hekim Şevket Eren Tomrukçu

Adres: Mimarsinan Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No.168, Atakum / SAMSUN

MENTOR VETERİNER KLİNİĞİ

7/24 sağlık hizmeti

Cerrahi
Veteriner Hekim Şevket Eren Tomrukçu

Dahiliye/Kardiyoloji
Veteriner Hekim Burhan Cirit

Telefon Numarası : 0551 036 61 88

E-Mail : [email protected]

Mimarsinan Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı
No.168, Atakum / SAMSUN

Mentor Veteriner Kliniği: Evcil Dostlarınıza Profesyonel Bakımın Adı!

Mentor Veteriner Kliniği, sektördeki uzman veteriner hekimleriyle kaliteli ve güvenilir hizmeti bir araya getiriyor. Evcil dostlarınızın sağlığını ön planda tutan kliniğimiz, cerrahi ve dahiliye/kardiyoloji alanlarında uzmanlaşmış deneyimli veteriner hekimleriyle hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri:

  • Cerrahi: Veteriner Hekim Şevket Eren Tomrukçu

  • Dahiliye/Kardiyoloji: Veteriner Hekim Burhan Cirit

Hizmetlerimiz:

1. Cerrahi Hizmetler: Veteriner Hekim Şevket Eren Tomrukçu liderliğinde, kliniğimiz cerrahi konularında uzmanlaşmıştır. Ameliyat öncesi ve sonrası dönemlerde evcil dostlarınıza özenli bakım sunarak, sağlıklı bir iyileşme süreci sağlamaktayız.

2. Dahiliye ve Kardiyoloji: Veteriner Hekim Burhan Cirit önderliğindeki dahiliye ve kardiyoloji birimi, evcil hayvanlarınızın iç hastalıkları ve kalp sağlığı konularında detaylı muayene ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Mentor Veteriner Kliniği olarak, evcil dostlarınızın sağlığını her şeyin önünde tutuyoruz. Modern tıbbi ekipmanlarımız, uzman kadromuz ve sevgi dolu yaklaşımımızla, evcil dostlarınıza en iyi bakımı sunmayı amaçlıyoruz. Siz de sevgili dostlarınıza en iyisini sağlamak için Mentor Veteriner Kliniği'ni tercih edin, onların sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine katkıda bulunun. Sağlıklı günler dileriz!

622