Samsun
ELAY OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

ELAY OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Samsun Elay Otomotiv Şenel Elay Telefon Numarası ve Adresi. Man Orjinal Yedekleri ve Mercedes Parçaları Bulunur. Samsun Elay Otomotiv: MAN ve Mercedes Orjinal Yedek Parçalarıyla Güvenli Sürüşün Adı!

Yetkili Kişi: Şenel ELAY

Adres: 19 Mayıs Sanayi Sitesi Suoğlu Caddesi 66. Sokak Kutlukent / SAMSUN

ELAY OTOMOTİV SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

Şenel ELAY

Cep Telefonu : 0.532 737 50 82

Telefon Numarası 1 : 0.362 238 66 78
Telefon Numarası 2 : 0.362 238 06 78
Fax Numarası :
0.362 238 79 69

19 Mayıs Sanayi Sitesi Suoğlu Caddesi 66. Sokak
Kutlukent / SAMSUN

Samsun Elay Otomotiv: MAN ve Mercedes Orjinal Yedek Parçalarıyla Güvenli Sürüşün Adı!

Samsun'un öncü otomotiv firması Elay Otomotiv, 19 Mayıs Sanayisi'nde yüksek kaliteli ve orijinal yedek parça çözümleri sunmaktadır. Özellikle MAN ve Mercedes marka araçlara yönelik geniş ürün yelpazemizle, güvenli sürüşünüzü destekliyoruz.

Hizmetlerimiz:

  • MAN Orjinal Yedek Parçaları: MAN marka araçlarınız için en güvenilir orijinal yedek parçaları, uzman ekibimiz tarafından titizlikle seçilmiş ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

  • Mercedes Yedek Parçaları: Mercedes marka araçlarınız için en yeni ve kaliteli yedek parçaları bulabileceğiniz tek adres, Samsun Elay Otomotiv'dir.

  • Kamyon ve Tır Yedek Parçaları: Samsun'un ticaret ve lojistik merkezi konumundaki firmamız, kamyon ve tır sahiplerine özel geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Orijinallik Garantisi: Sunduğumuz tüm yedek parçalar orijinalliğiyle bilinir ve güvenlidir.
  • Uzman Ekibimiz: Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz, her türlü teknik sorununuza çözüm bulmanıza yardımcı olacaktır.
  • Hızlı ve Güvenilir Hizmet: 19 Mayıs Sanayisi'ndeki lokasyonumuz, size hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmamıza olanak tanır.

İletişim Bilgileri:

Samsun Elay Otomotiv olarak, sorularınız ve istekleriniz için sizleri bekliyoruz. İletişim kurmak ve en güncel yedek parça bilgileri için lütfen Yukarıda ki telefon numaralarımızdan bize ulaşın.

Samsun Elay Otomotiv MAN Orjinal Yedekleri ve Mercedes Parçalarıyla 19 Mayıs Sanayisi'nde Hizmet Vermektedir. Firma İle İletişim İçin Gerekli Telefon Numarası ve Numaraları Üst Bölümde Yayınlanmıştır. Sorularınız ve İstekleriniz İçin Lütfen Arayınız.

 

393