Samsun
Diş Hekimi Ersin Kürtün Telefon Numarası

Diş Hekimi Ersin Kürtün Telefon Numarası

Dt. Ersin Kürtün | Diş Tedavisi, Diş Beyazlatma, Diş Estetiği. İmplantoloji: Estetik ve dayanıklı implant uygulamaları. Periodontoloji Diş eti sağlığı ve tedavisi. Pedodonti Çocuk diş sağlığı ve tedavisi.

Yetkili Kişi: DT Ersin Kürtün

Adres: Ulugazi Mah. İstiklal Cad. Yüksel Apt. No:36 Kat:2 Daire:8 İlkadım Samsun

Dt. Ersin Kürtün | Diş Tedavisi, Diş Beyazlatma, Diş Estetiği

Kliniğimizde, hastalarımıza eğitim düzeyi yüksek hekimlerimizle huzurlu bir muayene ortamında en üst düzeyde hizmet sunmaktayız. Sürekli eğitim almayı, diş hekimliği ve sağlık alanındaki gelişmeleri takip etmeyi ve yeni teknolojileri uygulamayı bir prensip olarak benimsemekteyiz.

Cep Telefonu Numarası : 0532 620 25 55

Telefon Numarası : 0362 431 41 41

Ulugazi Mahallesi İstiklal Caddesi
Yüksel Apt. No:36 Kat:2 Daire:8 İlkadım Samsun

Hizmetlerimiz:

 1. Diş Tedavisi: Her türlü diş problemi için etkili tedaviler.
 2. Gülüş Tasarımı: Detaylı estetik analiz ve gülüş tasarımı.
 3. Diş Beyazlatma: Dişlerin doğal beyazlığına kavuşması için güvenli beyazlatma.
 4. İmplantoloji: Estetik ve dayanıklı implant uygulamaları.
 5. Periodontoloji: Diş eti sağlığı ve tedavisi.
 6. Pedodonti: Çocuk diş sağlığı ve tedavisi.
 7. Endodonti: Kök kanal tedavisi.
 8. Ortodonti: Diş düzensizliklerinin tedavisi.
 9. Çene Cerrahisi: Çene cerrahisi alanındaki profesyonel hizmetler.

Sağlık ve güzellikteki bu kapsamlı hizmetlerimizle size ve ailenize en iyi bakımı sunmayı amaçlıyoruz. Unutmayın, sağlıklı gülüşlerle daha mutlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Detaylı estetik analiz, dudak, diş eti, dişler gibi estetik ölçütlerin ayrı ayrı ve birbiriyle olan bağlantılarını değerlendiren, gülüş şeklinin değerlendirilmesini içerir. Gülüş estetiğinde önemli etkenler; dudak seviyesi, diş boyları, diş eti düzeyi, diş rengi, diş dizilimi, gülerken dudak ve dişlerin uyumu ve gülme hattı gibi faktörlerin tek tek ve birbiriyle olan uyumu estetik gülüş planlamasında büyük önem taşır.

Diş hekimleri ve diş tedavileri sadece Covid-19 için değil, birçok farklı bulaşıcı hastalık açısından risk oluşturur. Özellikle Covid-19'un damlacık enfeksiyonu ile bulaşan bir hastalık olması ve diş tedavilerinin ortama aerosol yayması nedeniyle, extraoral aerosol emici, dentist safe zone cihazları kullanarak hastanın ağzından çıkan aerosollerin ortama yayılmasını önlemekteyiz. Ayrıca, Sharp Plasma Cluster ve Dragger Explorer 8000 motorlu solunum sistemleri gibi yüksek teknoloji ürünlerini muayenehanemizde aktif olarak kullanmaktayız. Böylece, muayenehanemizde, hastalarımız için, dentist safe zone, yani diş hekimi güvenli alanını %100 koruma ile oluşturabiliyoruz.

Kliniğimize geldiğinizde yeni kişisel koruyucu donanımlarımız içerisinde bizi gördüğünüzde lütfen şaşırmayın :)

Extra Oral Suction Sistemi ile hasta ağzından çıkan aerosolların ortama yayılmasını engelliyoruz. Kullanmış olduğunuz sistemlerde hastalarımızı %100 oranında dentist safe zone (diş hekimi güvenli ortamı) sağlıyoruz.

Sizlerin, ailelerinizin ve kendimizin enfeksiyon riskini en aza indirmek için uygulamaya koyduğumuz yenilikler konusunda sizleri kliniğimize gelmeden önce bilgilendirmek istiyoruz:

 1. Muayenehanemize geldiğinizde sizden COVID-19 ile ilgili bir tıbbi hikaye formu doldurmanızı isteyecek ve ateşinizi ölçeceğiz. Eğer ateşiniz 37.8°C'den daha yüksekse size yeni bir randevu vereceğiz.

 2. Yetişkin ve refakatçi zorunluğu olmayan hastalarımızın kliniğimize yalnız gelmelerini rica ediyoruz. Bu dönemde refakatçileri bekleme odasına kabul edemeyeceğiz.

 3. Muayenehanemize mutlaka maske takarak gelmeniz gereklidir. Tedavinizden önce ve sonra klinik içerisinde bulunduğunuz sürede de maskenizin takılı kalmasını isteyeceğiz.

 4. Muayenehanemize özel dezenfektanlı paspaslara basarak gireceksiniz ve klinik içerisinde galoş kullanmanızı isteyeceğiz.

 5. Muayenehanemize geldiğinizde yanınızda getirdiğiniz çanta-anahtarlık-telefon gibi eşyalarınızı size vereceğimiz bir torbaya yerleştirmenizi isteyeceğiz. Klinikte bulunduğunuz sürece bu torba yanınızda kalabilecektir.

 6. Muayenehanemize girdiğinizde sizlere vereceğimiz el dezenfektanı ile 20 sn süreyle ellerinizi temizlemenizi isteyeceğiz.

 7. Muayenehanemiz içerisinde bulunduğunuz sürece gerekli olmayan hiçbir yere dokunmamanızı rica ediyoruz.

 8. Muayenehanemize dişlerinizi fırçalayarak gelmenizi rica ediyoruz.

 9. Lütfen randevunuza erken ya da geç değil, tam vaktinde gelin. Yeni yayınlanan rehberlere uygun olarak hasta randevuları arasında yapılacak olan klinik dezenfeksiyon işlemleri ve sosyal mesafe kuralları nedeniyle bekleme alanında iki kişiden fazla bulunamayacağı için randevularınıza zamanında gelmeniz bizim için çok önemli ve gereklidir.

 10. Yeni enfeksiyon kontrol kuralları gereği bekleme odasındaki tüm gazete/dergi/broşür/biblo/çiçek ve oyuncakların kaldırılmış olduğunu göreceksiniz.

 11. Hasta koltuğuna oturduğunuzda tedaviye başlamadan önce ağız içerisindeki virüsleri azalttığı gösterilmiş olan Hidrojen Peroksit ya da İyot içeren gargara ile ağzınızı en az 30 sn çalkalamanızı isteyeceğiz.

 12. Tedavi ve bekleme odalarımızın havasını temizleyecek ayrıca ağızdan ortama yayılabilecek partikülleri güçlü bir şekilde emmek üzere tasarlanmış UVC lambalı, özel filtreli aygıtlar kullanarak ortam havasının temiz kalmasını sağlayacağız.

Muayenehanemizde gerçekleştirilen tedaviniz sırasında mikroorganizmaların bulaşmasını önlemek veya azaltmak için Önleme ve Enfeksiyon Kontrol Önlemlerine ait kuralları uygulamak biz diş hekimlerinin sorumluluğudur. Ancak unutmayın: evinizden çıktığınız anda COVID-19 riskini alıyorsunuz. Bu nedenle maske takın, kişisel hijyeninize dikkat edin ve sosyal mesafe kurallarına daima uyunuz.

948