Samsun
DEVECİ FINDIK SAMSUN FİSKOBİRLİK SATIŞ MAĞAZASI

DEVECİ FINDIK SAMSUN FİSKOBİRLİK SATIŞ MAĞAZASI

Samsun Deveci Fındık Fiskobirlik Satış Mağazasıdır, Samsun'da Çiftlik Mahallesinde İstiklal Caddesi Üzerinde Bulunmaktadır Telefon Numarası İçin

Yetkili Kişi: Deveci Fındık

Adres: Çiftlik, Samsun Fiskobirlik Satış Mağazası Deveci Fındık, İstiklal Caddesi no:118, İlkadım/Samsun, Türkiye

S.S. FİSKOBİRLİK ÇARŞAMBA KOOPERATİFİ

Telefon: 0 530 665 71 30

E-Posta: [email protected]

Adres: Orta Mah. Hüsnübey Cad. No:59/A Çarşamba/SAMSUN

S.S. FİSKOBİRLİK TERME KOOPERATİFİ

Telefon: 0 530 665 71 31

E-Posta: [email protected]

Adres: Fenk Mah. Fiskobirlik Cad. No:58 Terme/SAMSUN

Fiskobirlik Grubu: Fındık İşleme ve Daha Fazlası

Fiskobirlik, 1981 yılında kurulan ve Türkiye'nin önde gelen kooperatiflerinden biri olarak öne çıkan bir birlik olup, fındık üretiminden işlemeye kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir. Fiskobirlik Grubu, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren yan kuruluşları ile ekonomiye katkı sağlamaktadır. İşte Fiskobirlik Grubu'nun bazı önemli iştirakleri:

 1. Fiskobirlik Entegre Fındık İşleme Sanayii ve Ticaret A.Ş.:

  • 1981 yılında hizmete giren entegre fındık işleme tesisi, ülke genelinde üretilen fındığın işlenmesini hızlandırarak ürün kalitesini ve çeşitliliğini artırmayı hedefler.
 2. Fiskomar A.Ş.:

  • 2012 yılında Fiskobirlik Genel Müdürlüğü bünyesinde kurulan Fiskomar A.Ş., perakende sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olarak 18 marketi ile hizmet vermektedir. Zarar eden marketler kapatılarak, sürdürülebilir bir yapı oluşturulmuştur.
 3. Fiskobirlik Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.:

  • 2004 yılında kurulan bu şirket, Groupama, HDI, TÜRKİYE, Unico sigorta şirketlerinin acentesi olarak birliğe bağlı kooperatiflerin sigorta işlemleri ile 3. şahısların sigorta işlemlerine aracılık yapmaktadır.
 4. Ordu Yağ A.Ş.:

  • 1957'de Sümerbank tarafından kurulan ve 1986 yılında Fiskobirlik tarafından satın alınan Ordu Yağ A.Ş., yağlık fındık işleme fonksiyonunu yitirdiği anda bile faaliyetlerini sürdürerek, Ayçiçeği, Mısır ve Soya tohumu işleyip pazarlamaktadır. Ayrıca, temizlik sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Fiskobirlik Grubu, Türkiye ekonomisine önemli katkılarda bulunan bir lider olarak, farklı sektörlerdeki güçlü duruşuyla öne çıkmaktadır.

Samsun Deveci Fındık Fiskobirlik Satış Mağazası İle İrtibata Geçmek İçin Yukarıda Belirttiğimiz İletişim Seçenekelerini Kullanabilirsiniz. Fiskobirlik Samsun Satış Mağazası İstiklal Caddesi'nde...

Fiskobirlik Satış Mağazası Samsun Deveci Fındık

352