Samsun
Bulvar AVM Tekel Otoparkı Samsun

Bulvar AVM Tekel Otoparkı Samsun

Bulvar AVM Kapalı Katlı Otoparkı Samulaş Tarafından Tekel Otoparkı Adı Altında İşletilmektedir. Tekel Otoparkı Saatlik Ücretleri 2023 Yılı İçin Belirlenmiştir.

Yetkili Kişi:

Adres:

Cumhuriyet Meydanı Bulvar AVM Otopark

Bulvar AVM Tekel Otoparkı: Şehrin Kalbinde Pratik ve Güvenli Park Alanı

Samsun Cumhuriyet Meydanı'nda, tarihi dokusuyla öne çıkan eski Tekel fabrika binaları, özenle gerçekleştirilen bir restore sürecinin ardından 2012 yılında Bulvar Alışveriş Merkezi'ne dönüştü. Bu dönüşümün bir parçası olarak, Bulvar AVM'nin altında yer alan Tekel Otoparkı, şehir sakinlerine konforlu ve güvenli bir park alanı sunuyor.

Modern ve Güvenli Altyapı: Bulvar AVM Tekel Otoparkı, 550 araç kapasitesiyle şehrin yoğunluğundan sıyrılarak kullanıcılarına rahat bir park deneyimi sunuyor. Tamamen kapalı ve 3 katlı olan otopark, modern güvenlik önlemleriyle donatılmıştır.

Plaka Tanıma Sistemi: Teknolojiyi etkin bir şekilde kullanarak hızlı ve pratik bir hizmet sunan Tekel Otoparkı, ücret toplama işlemlerini Plaka Tanıma Sistemi ile gerçekleştiriyor. Girişte aracınızın plakası sisteme kaydedilir ve çıkışta plaka eşleştirme yaparak ücretlendirme gerçekleştirilir.

SamKart ile Kolay Ödeme: Müşteri memnuniyetini ön planda tutan otopark işletmesi, çıkışta SamKart ile ödeme yapmak isteyenlere de olanak tanıyor. SamKart'ınızı otopark çıkışındaki validatöre okutarak ödemelerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İletişim Bilgileri: Telefon: 0362 290 29 60 Adres: Bulvar AVM, İlkadım/SAMSUN

Bulvar AVM Tekel Otoparkı, şehrin trafiğinden uzak, güvenli ve kullanıcı dostu bir park deneyimi sunmak için her detayı düşünerek hizmet vermektedir. Şehir merkezine yakınlığı ve modern altyapısıyla Bulvar AVM Tekel Otoparkı, Samsun'da park sorununa çözüm sunuyor.

858