Samsun
BİZİM YUFKA KADAYIF İMALATHANESİ

BİZİM YUFKA KADAYIF İMALATHANESİ

Samsun Bizim Yufka ve Kadayıf İmalathanesi Telefon Numarası ve İletişim Adresi, Samsun 100. Yıl Bulvarı Yufkacı Samet Kılıç

Yetkili Kişi: Samet KILIÇ

Adres: Pazar Mahallesi 100 Yıl Bulvarı No.62 (İlkadım Polis Karakolu Karşısı) İlkadım / SAMSUN

SAMSUN BİZİM YUFKA KADAYIF İMALATHANESİ

Ürünlerimiz Elle Açmadır...

Samet KILIÇ

Lezzetin Adı: Bizim Yufka ve Kadayıf

Hoş Geldiniz! Samsun'un kalbinde, geleneksel lezzetlerin ve kaliteli ürünlerin adresi: Samsun Bizim Yufka ve Kadayıf İmalathanesi. Ürünlerimiz, el emeği ve özenle hazırlanmış, Türk Gıda Kodeksine uygun ve T.K.B.'nin onayıyla garanti altında.

Ürünlerimiz Elle Açmadır...

Bizim Yufka ve Kadayıf İmalathanesi olarak, lezzeti ve kaliteyi ön planda tutuyoruz. Yufka ve kadayıf üretimimizde geleneksel yöntemleri benimseyerek, ürünlerimizi elle açıyor ve damaklarınıza sunuyoruz. Her bir ürünümüz, ustalarımızın özenli ellerinde şekil buluyor.

Sağlıklı ve Güvenilir Üretim

Ürünlerimiz, Türk Gıda Kodeksi'ne uygun olarak ve Türk Tarım Bakanlığı'nın 18.05.2006 tarihli izniyle üretilmektedir. Sağlıklı ve güvenilir bir üretim süreciyle, sizlere en kaliteli ürünleri sunmayı hedefliyoruz.

İletişim Bilgileri:

  • Adres: Pazar Mahallesi 100 Yıl Bulvarı No.62 (İlkadım Polis Karakolu Karşısı), İlkadım / SAMSUN
  • Telefon: 0.362 431 47 03
  • Gsm 1: 0.534 685 59 18
  • Gsm 2: 0.544 208 00 55

Not: Ürünlerimiz üretim tarihinden itibaren 4 gündür tazelik ve lezzet garantisiyle sizleri bekliyor.

Samsun Bizim Yufka ve Kadayıf İmalathanesi olarak, siz değerli müşterilerimize kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, lezzet dolu günler dileriz!