Samsun
BEAUTY BAR SAMSUN

BEAUTY BAR SAMSUN

Samsun Beauty Bar Telefon Numarası, Randevu ve adresi. Demet Tosun Samsun

Yetkili Kişi: Demet TOSUN

Adres: Güzelyalı Mahallesi, Atatürk 3. Kısım Bulvarı 38/B Atakum/SAMSUN

BEAUTY BAR

Demet TOSUN / Make Up Beauty

Cep Telefonu : 0552 555 73 55

İnstagram: beatybarsamsun

Make Up
Protez Tırnak
Lifting, Laminasyon
Microblading
Kalıcı Makyaj
İpek Kirpik
Cilt Bakımı
Lazer Epilasyon

Güzelyalı Mahallesi, Atatürk 3. Kısım Bulvarı 38/B Atakum/SAMSUN

Güzelliğinize Kalıcı Dokunuş: Make Up, Protez Tırnak ve Daha Fazlası!

Kaliteli ve profesyonel güzellik hizmetleriyle Samsun'da öne çıkan firmamız, en son trendleri takip ederek sizlere unutulmaz bir güzellik deneyimi sunuyor. Make Up, Protez Tırnak, Lifting, Laminasyon, Microblading, Kalıcı Makyaj, İpek Kirpik, Cilt Bakımı ve Lazer Epilasyon gibi birbirinden özel hizmetlerimizle güzelliğinize kalıcı bir dokunuş sağlıyoruz.

Make Up sanatıyla yüzünüzdeki doğal güzelliği ortaya çıkarıyor, özel günlerinizde veya özel anlarınızda sizi mükemmel hissettiriyoruz. Uzman ekibimiz, yüzünüzün şekline ve cilt tonunuza uygun olarak size özel makyaj teknikleri uyguluyor.

Protez Tırnak hizmetimizle ellerinizin zarif ve bakımlı görünmesini sağlıyoruz. İstediğiniz uzunluk ve şekle sahip olan protez tırnaklar, doğal tırnaklarınızı koruyarak uzun süre dayanıklılık sağlar.

Lifting ve Laminasyon ile kirpiklerinize dolgunluk ve kıvrımlı bir görünüm kazandırıyoruz. Kirpikleriniz daha uzun, daha gür ve daha çarpıcı bir görünüme sahip olurken, bakımı da oldukça kolaydır.

Microblading ile kaşlarınıza doğal ve kusursuz bir görünüm kazandırıyoruz. Uzmanlarımızın hassas dokunuşlarıyla, kaşlarınızın şeklini, hacmini ve renkini istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Kalıcı Makyaj ile sabahları makyaj yapma zorunluluğundan kurtuluyor, her zaman taze ve çekici görünen bir makyaja sahip oluyorsunuz. Dudaklarınıza, kaşlarınıza ve gözlerinize doğal ve kalıcı renklerle şekil veriyoruz.

İpek Kirpiklerimizle gözlerinizdeki çekiciliği vurguluyoruz. Uzmanlarımızın hassasiyetiyle uygulanan bu hizmet, uzun süre dayanıklı, doğal ve bakımı kolay kirpikler sunar.

Cilt Bakımı hizmetlerimizle cildinizi genç, parlak ve sağlıklı tutuyoruz. Cilt tipinize özel uyguladığımız bakımlarla cildinizdeki sorunları hızla çözüyor, yenilenmiş bir görünüm elde ediyorsunuz.

Lazer Epilasyon ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtuluyoruz. Son teknoloji lazer cihazlarımız ve uzman personelimizle, güvenli ve etkili bir epilasyon deneyimi sunuyoruz.

2711