Samsun
ATASAY SAMSUN PİAZZA

ATASAY SAMSUN PİAZZA

Samsun Piazza Alışveriş Merkezi (AVM) Atasay Kuyumculuk Mağazası Telefon Numarası ve İletişim Adresi Bilgileri, Samsun Atasay Mağazaları Prlanta Tektaş Modelleri

Yetkili Kişi:

Adres:

Atasay Bilezik Samsun Piazza

Samsun Piazza 1. Kat Atasay

Türk mücevherat sektörünün son üç kuşaktır birinci liginde yer alan Atasay Mücevherat’ın kökleri Cumhuriyet Türkiyesi’nin kalkınma dönemine dayanıyor.Temelleri Denizli’nin Çivril kazasında 1937 yılında Hacı Mustafa Kamer tarafından atılan Atasay, Türkiye’de kuyumculuğun, esnaflıktan sanayileşmiş bir üretim koluna geçişinde değişimin ve gelişimin lokomotif gücü olmuştur.

Samsun Atasay Piazza AVM'deki Mağazası

Piazza Alışveriş Merkezi Atasay Kuyumculuk

Atasay’ın tarihsel gelişiminde önemli yapı taşlarından birini firmanın kurucusu Atasay Kamer’in babasından devraldığı deneyim ve bilgiyi yeni arayışlarla geliştirme ve büyütme serüveni oluşturuyor. Bu serüvenin kilit noktasını ise Atasay Kamer’in 1965 yılında çıktığı Anadolu turu ve bu tur sırasında Anadolu’nun sayısız kentinde sektöre ilişkin kazandığı zengin deneyim ve gözlemler oluşturuyor.

Piazza AVM Samsun Atasay Pırlanta ve Kuyumculuk

Kurulduğu günden beri 110 milyonun üzerinde dünya kadınını mücevherleri ile buluşturan Atasay’ın 2023 yılı vizyonu ise dünya mücevherat sektörüne yön veren en büyük 10 markadan biri olmak. Bu kapsamda 2023 yılına kadar dünyada ve Türkiye’de 500 mağazaya ulaşmayı planlayan Atasay, özgün tasarım ürünleriyle dünya mücevher sektöründeki trendleri haber veren, modanın öncüsü marka olmayı hedefliyor.