Samsun Firmaları

Üç Binli Yıllar...

Sonsuz enerji kaynakları keşfedilmiş durumdadır artık. Kaçarı yok.Kenan Türkpençe Üç Binli Yıllar

Kırk elli yıla kalmaz, güneş enerjisi, doğal radyasyon odaklamaları, cosmos'un manyatizması, yarımaddesel dönüşümler, arzı endam eder.

Haliyle; enerji sonsuz ve parasız olunca, yarımaddesel dönüşümler ile süpermadde elde edilecek; tüm gereksinimler birinci sınıf karşılanacaktır.Bildiğimiz likid ile sair araç gereçler, öğrendikçe gelecek kuşakların ürperdiği tarihe karışacaktır ister istemez.

Bugünkü, soykırımlı, cinayetli, mafyalı akla mugayir her çeşitten saçma sapanlık, tüm ahmaklıklarla birlikte, masum insanların dünyasından defolup gidecek.İç karartıcı, gönül bulandırıcı, akıl bozucu, travmalı, depresif yaşam biçimleri, yerini insan insan olmanın kıvancına, yaşamın hazzına, kazalardan masum oluşa, özene, sağlıklı ilgi ve sevgilere bırakacaktır.

Tüm  insanlar, istemedikçe ölmeyecek, öldükten sonra, her yerdeki, ideal yaşam yaşam sevinci dolu ortamlarda yeniden yer alacaklarının bilincinde olacak.

İstense de kötülük yapılmayacak. Tüm gıdalara, hazlara, ki; siyah havyarı, pavaryası, kalkanı dahil, herkes birinci sınıf ve dört dörtlük ulaşacak.

Vahşi ilkel ve musibet içeren günümüzün yaşanılmışlıkları, olayları, ibretlik, yedi boyutlu nostaljiler halinde anımsanacaktır. Gelecek kuşaklar, bugünlerimizi okuyup öğrendikçe dehşete düşecek, bizim kumaşlı yamyamlığımızdan utanacaklar...

Geleceğin, insanları; maddiyatsız, her arzuladığını elde edebilecekler... Karşılığında, çok üst düzey mesailerle tatmin olma yoluna gidecektir.

Çalışma, emekçilik müthiş bir prestij, müthiş bir kariyer hatta onur, namus sayılacaktır. Her istek ücretsiz karşılanıyorsa, çalışma ne anlam taşır, derseniz, gelecek nesillere şahane başyapıtlar kazandırmak, torunlarımızın, sonsuz sevgisini, her özdekte duyumsamak az şey midir?

Bir de bedenimizin elektriğinden; kaç karatlık bir mazinin olduğunu okuyan aygıtları hesaba katınız.

Ne kadar kaçınırsanız kaçının, ölseniz de mihenk taşınavurulacaksınız. Musalla taşından sonra...

Mahşer bu olsa gerek...

©samsunwebrehberi.com