Samsun
TEKİN SÜT TERME

TEKİN SÜT TERME

Samsun Terme Tekin Süt Telefon Numarası ve İletişim Adresi, Tekin Süt Ürünleri Yoğurt, Tereyağ, Ayran, Taze ve Eski Kaşar, Dil, Kolot ve Taze Beyaz Peynir

Yetkili Kişi:

Adres:

SAMSUN TERME TEKİN SÜT 
GÜNER KARDEŞLER GIDA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ

Köyünüzden Sofranıza Gelen Doğal Lezzet

"Katkısız Doğal Ürünler"

Yoğurt, Tereyağ, Ayran, Taze Kaşar, Eski Kaşar, Dil Peyniri, Kolot Peyniri, Taze Beyaz Peynir %100 Katkısız Doğal Ürünler

Fabrika:

Telefon Numarası : 0.362 873 01 59

Fax Numarası : 0.362 871 01 61

Akbucak Köyü No.77 Terme / SAMSUN

Şube:

Telefon Numarası : 0.362 875 04 40

E-Mail : [email protected]

Web : www.tekinsut.com

Fenk Mahallesi Çiçek Sokak No.13/C
Terme / SAMSUN

TEKİN SÜT

Terme Süt Ürünleri Üretim

YOĞURT VE AYRAN ÇEŞİTLERİ

Katkısız Sütlerimizi Kullanarak, Uzmanlığımızı, İleri Teknoloji İle Birleştiriyor, Damak Tadımıza Uygun, En Doğal ve Lezzetli Eşsiz Kıvamdaki Yoğurtları Üretiyoruz.

Kültürümüzün Ayrılmaz Bir Parçası, Sofraların Vazgeçilmezi Olan Ayran Doğal İçeriği İle Sağlıklı, Besleyici, Lezzetli ve Ferahlatan, Özellikleriyle Terme Tekin Süt Tesislerinde Üretilmektedir.

TEREYAĞ ÇEŞİTLERİ

Terme Tekin Tereyağları, Kattığınız Tüm Yemeklerinizde ve Kahvaltılarınızda Yeri Doldurulmaz Lezzetler Katmaktadır. Türk Mutfağının Geleneksel Lezzeti Olan Tereyağlarımız, %100 Doğal ve Katkısız ve Sağlık Dostu Olarak Üretilmektedir.

PEYNİR ÇEŞİTLERİ

Günün Tüm Öğünlerinde Sofralarımızın Vazgeçilmezi Olan Peynir Çeşitlerimiz, Kaliteli Süt Seçimi İle Yöresel ve Geleneksel Lezzetlerde Üretilmektedir.

Peynir Kalsiyum, Protein, D Vitamini ve Çinko Açısından da Zengin Bir Besindir. Pek Çok Çeşiti Vardır.Yumuşak Sert veya Yarı Sert Olabildiği Gibi, Üretiminde Kullanılan Sütün Türüne, Yağının Azlığına ya da Çokluğuna Bağlı Olarak Çeşitlenir.

Tekin Süt Terme

330