Samsun
SAMSUN LADİK BELEDİYESİ

SAMSUN LADİK BELEDİYESİ

Samsun Ladik Belediyesi, Belediye Başkanı Selim Özbalcı ve Diğer Birimlerin Telefon Numaraları ve İletişim Adresi Bilgileri Belediye Başkanı, SAMSUN LADİK BELEDİYESİ

Yetkili Kişi:

Adres:

Selim Özbalcı

Samsun Ladik Belediye Başkanı

Selim Özbalcı

30.06.1958 Ladik Yeni Cami mahallesinde doğdu. İlk öğrenimini Akdağ ilkokulunda,orta öğrenimini Ladik Akpınar Öğretmen Lisesinde tamamladı. 1980 yılında Samsun Eğitim Enstitüsü Sosyal Bilgiler bölümünü bitirdi. 1992 Eskişehir Anadolu Üniversitesin de Lisans tamamlayarak Tarih Öğretmeni oldu. Iğdır ve Samsun’da Öğretmen, Müdür yardımcısı, Müdür başyardımcısı ve Okul müdürü olarak görev yaptı.

Meslek hayatı boyunca 12 defa Takdir, Teşekkür ve aylıkla ödüllendirildi. 2 adet Takdir Valilik Makamından, 1 adet Teşekkür Milli Eğitim bakanlığından, 1 adet Teşekkür Valilik makamından, 4 adet Teşekkür İl Milli Eğitim Müdürlüğünden, 1 adet Teşekkür İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden, 2 Başarı Belgesi İlkadım ilçe Kaymakamlığından, 1 adet aylıkla ödüllendirme Milli Eğitim bakanlığından olup, 5 yıl yurt dışında (Libya) başarıyla görev yaptı. Yurt dışı görevinde iken Libya başta olmak üzere, Mısır ve Tunus’ta bulundu.

AB projesi kapsamında görevli olarak, İspanya (2 sefer), İtalya, Polonya, Hırvatistan, Rusya, Letonya, Romanya, Macaristan, Avusturya, Çek Cumhuriyetin’de incelemelerde bulundu. 45 kişilik izci grubu ile Hollanda da uluslararası kampa katıldı aynı izci grubu ile Belçika ve Fransayı gezme imkanı buldu. 2000 yılında Almanya da bulundu. Ayrıca 1998’de Gürcistan ve Azerbaycan’a bir grup eğitimci ile eğitim amaçlı ziyaretlerde bulundu.

3. Tahtalı Eğitimci İzci Lideri olarak çeşitli illerde Kurs yöneticisi ve Eğitimcisi olarak görev yaptı. 7 defa Eğitim yönetimi Kurs belgesi aldı, 1 defa Afet ve Acil durum hazırlık uygulama seminerine katıldı ve belge aldı. 1 defa Muhakkiklik seminerine katıldı belge aldı, 1 defa Bilgisayar Kullanım Kursuna katıldı ve belge aldı.

Samsun İlkadım Köksal Ersayın Anadolu Lisesi Müdürü ve Tarih Öğretmeni olarak görevini sürdürürken 31.10.2013 tarihinde de Ak Parti Ladik Belediye Başkan Adaylığı için görevinden istifa etti. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

259
SAMSUN BELEDİYELER