Samsun
SAMSUN İSTİKLAL ETÜT MERKEZİ

SAMSUN İSTİKLAL ETÜT MERKEZİ

Samsun İstiklal Etüt Merkezi Telefon Numarası, Samsun İstiklal Etüt Merkezi Adresi, İstiklal Etüt Ebru Şebnem Şensoy, İstiklal Etüt Samsun, Ebru Şebnem Şensoy Samsun

Yetkili Kişi:

Adres:

SAMSUN İSTİKLAL ETÜT MERKEZİ

Samsun İsiklal Etüt Merkezi

İstiklal Etüt

AMACIMIZ

Çocuklara özdenetim kazandırmak, öğrenmeyi öğretmek, sosyal ve bilişsel alanda kendini ifade edebilen, problem çözebilen özgüven sahibi bireyler yetiştirmek.

ETÜT MERKEZİ NEDİR?


Okul sonrasında öğrencinin önce günlük ödevlerini tamamlamak için gerekli öğretim desteği alabildiği, sonra da kendi seçeceği etkinliklere katılabileceği bir programdır. Etüt merkezinde çocukları sıkmayacak sıkmadığı gibi eğlendirecek, eğlendirirken de  eğitecek bir çalışma programı uygulamaktadır.

Bütün veliler çocuklarının ödevlerine yardımcı olmayı ve onların eğitimine katkıda bulunmayı çok isterler. Bu nedenle günün yorgunluğuna rağmen akşamları çocukları ile birlikte ders çalışırlar. Veli, çoğunlukla artık hatırlamadığı konuları tekrar öğrenmeye ve çocuklarına öğretmeye uğraşırken zaten uykusu gelmiş olan çocuk ise ders çalışmak yerine evde biraz eğlenmek ister. Bu tip çalışmalar, işlenen konuyu anlamasında öğrenciye hiç bir fayda sağlamadığı gibi çoğunlukla da hem veli hem de öğrenci için sinir bozucu bir uğraşa döner.

Daha iyi bir eğitim için ödevlerin geçiştirilerek değil iyice anlaşılarak ve üzerinde çalışılarak yapılması, akşamın geç saatlerine bırakılmadan tamamlanması gerekmektedir. Etüt merkezleri, öğrencilerin okul sonrasında (öğlenciler için öncesinde) giderek tüm ödevlerini gerek branş gerekse sınıf öğretmenleri eşliğinde tamamlayabildikleri, anlamadıkları veya eksik oldukları konuları öğretmenleri ile pekiştirip, öğrenebildiği ve mutlaka T.C. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olmak zorunda olan eğitim kurumlarıdır. Etüt sonrası akşam eve döndüğünde, çocuğunuz tüm ödevlerini en iyi şekilde bitirmiş olacaktır. Bu sadece çocuğunuzun daha iyi bir eğitim almasını değil, aynı zamanda sizin ve çocuğunuzun akşamı çok daha keyifli geçirmenizi sağlayacaktır.

ETÜT MERKEZİNİN ÖZELLİKLERİ

* Mantıksal, eleştirel ve yaratıcı düşünmeyi destekleyen eğitim
* Her sınıfta, zengin ve görsel materyaller
* Tüm eğitim teknolojisini sunan bilgisayar ve yabancı dil destekli eğitim
* Çeşitli sosyal aktiviteler
* Dalında uzman eğitmenler
* Wirelles internet bağlantısı

DERSHANE ORTAMI GİBİ DEĞİLDİR, BİREBİR İLGİ VARDIR ÖĞRENCİ MERKZLİ EĞİTİM YAPILIR EV ORTAMINDA DERS ÇALIŞMADIR.BİRLİKTE YAŞAMAYI ÖĞRENMEKTİR

 

 

Samsun İstiklal Etüt Merkezi Telefon Numarası
Samsun İstiklal Etüt Merkezi Adresi
İstiklal Etüt Ebru Şebnem Şensoy
İstiklal Etüt Samsun
Ebru Şebnem Şensoy Samsun