Samsun
İZMİR İDOL

İZMİR İDOL

izmir idol Yalçın Sabırlı telefon, adres, İdol Samsun Telefon Numarası, İdol Lovelet Outlet, Samsun İdol İnşaat Lovelet

Yetkili Kişi:

Adres:

İZMİR İDOL

izmir idol Yalçın Sabırlı - idol telefon
izmir idol adres

İdol Samsun Telefon Numarası
İdol Lovelet Outlet
Samsun İdol İnşaat Lovelet

lovelet Outlet

 

 

 

 

Samsun Lovelet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İçerisinde 200 işyeri ve sosyal alanlarıyla 2012 yılında hizmete girmesi hedeflenen Outlet AVM, Samsun'da alış veriş kültürüne farklı bir boyut getirmesi hedefleniyor.Plan ve proje çalışmalarında sona gelinen "LOVELET" 100 bin metrekarelik inşaat alanıyla dikkat çekiyor.

KARADENİZ'İN EN BÜYÜĞÜ

Projeyi değerlendiren Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik'i bölgenin merkezi haline getirecek güzel bir projeyi daha hayata geçirmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Karadeniz'in en büyük AVM'sini ilçemize kazandırarak bölgemizin ekonomisine ve istihdamına katkı yapacak projeleri hayata geçirmek en önemli hedeflerimizdendir" dedi. Başkan Genç, "İlçemizde çevre dostu olan bölge ekonomisine artı değer sağlayacak yatırımlar için her türlü kolaylığı sağlıyoruz. Özel yatırımlar için aradığımız kriterler bunlar. Canik'te özel yatırımcının önünü açarak ilçemize her alanda özel projeler kazandırdık.LOVELET AVM de bu projelerimizden biri.Yaptığımız görüşmeler sonucu Samsun-Trabzon karayolu üzerinde 100 bin metrekarelik devasa bir alış veriş merkezini ilçemize kazandırmış bulunmaktayız" diye konuştu.

Yaklaşık yedi yıl gibi kısa bir sürede Canik'te çok önemli projelere imza attıklarını ifade eden Başkan Genç, bu başarıyı, bu gelişim ve değişimi gören yatırımcılar İlçemizde yatırım yapmak için bizleri ziyaret etmeye başladılar. Canik artık cazibe merkezi oldu. Hergün yeni bir projenin görüşmesini ve çalışmalarını yapıyoruz. Samsun'un ve Canik'in menfaatlerini göz önüne alarak bu yatırımların hayata geçirilmesini sağlıyoruz. Eğitimde, kültürde, sağlıkta, sporda ve toplu konutta Samsun'un kalkınmasına katkı sağlayacak olan bu yatırımlar ekonomik, ticari ve sosyal anlamda da ilçemize katkı sağlayacak. LOVELET AVM, projesinden sonra da bölgemizde yatırımcıların projelerinin devamı gelecek" şeklinde konuştu.

Haberexen.com Sitesinden Alıntı Yapılmıştır.

216