Samsun Firmaları

Şenol Güneş Bursa’ya veda etti

Şenol Güneş Bursa’ya veda etti Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, yeşil-beyazlı kulübün kendisine tahsis ettiği arabayı iade ederek Bursa’ya veda etti. Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı, konu hakkında yorum yapmayacağını, konuşmak için erken olduğunu söyledi.

Önceki akşam oynanan maçta Türkiye Kupası’nı Galatasaray’a kaptırmanın üzüntüsünü yaşayan yeşil beyazlı camiada Şenol Güneş şoku yaşandı. Bursaspor’la olan sözleşmesi sona eren teknik direktör Şenol Güneş, Bursa’dan ayrıldı.

Güneş’in, sabah saatlerinde Başkan Recep Bölükbaşı ile yaptığı görüşmenin ardından eşyalarını topladığı, kulübün kendisine tahsis ettiği aracı da iade ederek Bursa’dan ayrıldığı öğrenildi. Güneş’in, Şampiyonlar Ligi finalini izleyeceği, daha sonra tatil yapacağı belirtildi.

BÖLÜKBAŞI: YORUM YAPMAYACAĞIM

Teknik direktör Şenol Güneş'in ayrıldığı haberinin spor internet sitelerine ve sosyal medyaya düşmesinin ardından Cihan Haber Ajansı muhabirinin görüşüne başvurduğu Bursaspor Kulüp Başkanı Recep Bölükbaşı ise açıklama yapmak istemedi.

Cihan Haber Ajansı muhabirinin Şenol Gneş'in ayrılıp ayrılmadığı ile ilgili sorusu üzerine, konu hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Başkan Bölükbaşı, "Şimdilik yorum yapmayacağım." derken, konuşmak için erken olduğunu ve biraz beklemeleri gerektiğini ifade etti.