Samsun Firmaları

OTO EKSPERTİZ SAMSUN

SAMSUN KAMER OTOMOTİV'DE ARAÇ EKSPERTİZ YAPTIRABİLİRSİNİZ.

Kamer Otomotiv Araç Ekspertiz

Telefon Numarası : 0362 266 58 88

Motor Performans Test
Arıza Tespit
Boya Kaporta Test
Süspansiyon Test
Alt Kontrol Test
Fren Test
Yanal Kayma Test
İç ve Dış Ekspertiz
Sonuç ve Rapor

Adres :

Samsun Ordu Karayolu 8. Km 19 Mayıs Mah.
Atatürk Bulvarı Kirazlık Mevkii No:185 Tekkeköy / SAMSUN

Oto Ekspertiz Samsun'da Zaman Kaybını Önlüyor, Güven Veriyor ve İçinizi Rahatlatıyor. İsterseniz Kısmi, Genel Yada Detaylı Ekspertiz Seçenekleri Mevcuttur. Aklınıza Takılan Her Türlü Soru ve Sorunlarınızı Tespit Ettirebilirsiniz. Özellikle 2. El Otomobil Alacaklara Kesinlikle Tavsiye Edilmektedir. Oto Ekpertiz İşlemi Garantilidie ve Müşterinin İsteğine Göre Testler Yapılmaktadır.

Eğer 2. El Otomobil Alıyorsanız Mutlaka Ekspertiz Yaptırmalısınız. Sonradan Üzülmemek Adına Alacağınız Aracı Uzmanına Gösterip Detaylı Expertiz Yaptırın.

Samsun'da Oto Ekspertiz Alanında Artık Profesyonel Firmalar Hizmet Vermektedir. Bu Sektördeki Profesyonellik ve Rekabet, Fiyatların Uygun Olmasını Sağlayarak Kalitenin Artmasına Neden Olmaktadır. Randevu Alınarak, Beklemeden Ekspertiz İşlemini Gerçekleştirebilirsiniz.

Ekpertiz Yapılırken Arabanın Hiçbir Test Aşamasının Atlanmaması Gerekmektedir. Motor Performans Testi İle Motorda Sorun Olup Olmadığı Anlaşılır, Arabada Herhangibir Arıza Var mıdır Diye Tüm Aksamlar Arıza Tespitine Sokulur. Boya ve Kaporta Detaylı İnceleme İle Arabada Vuruk, Kaza, Değişen Gibi Sorunlar Tespit Edilir. Süspansiyonların Surumu Nedir Kontrol Edilir ve Arabanın Altına Bakılarak Sorun Var mı Kontrol Edilir. Fren Testleri'de Dahil Olmak Üzere Yanal Kayma Testi Yapılır. Ara İçi Ekpertiz'de Yapıldıktan Raporlama Yapılır ve Müşteriye Sunulur.

Oto Ekspertiz Çok Şey Kazandırır.